profile-image

stredoceskavlasimska

432 bodů
Zbývá 18 bodů do dalšího levelu
400 450
22. 6. 2026 14:32 Denní návštěva
4 b
22. 6. 2026 14:32 Přečtení článku
2 b
18. 6. 2026 13:38 Denní návštěva
4 b
18. 6. 2026 13:38 Přečtení článku
2 b
16. 6. 2026 22:16 Denní návštěva
4 b
16. 6. 2026 22:16 Přečtení článku
2 b
14. 6. 2026 21:56 Přečtení článku
2 b
14. 6. 2026 04:15 Denní návštěva
8 b
Bonus za dva dny v kuse
14. 6. 2026 04:15 Přečtení článku
2 b
13. 6. 2026 21:26 Přečtení článku
2 b
13. 6. 2026 10:39 Denní návštěva
4 b
13. 6. 2026 10:39 Přečtení článku
2 b
12. 6. 2026 13:27 Denní návštěva
4 b
12. 6. 2026 13:27 Přečtení článku
2 b
8. 6. 2026 07:01 Denní návštěva
4 b
8. 6. 2026 07:01 Přečtení článku
2 b
6. 6. 2026 10:51 Denní návštěva
4 b
5. 6. 2026 22:31 Přečtení článku
2 b
5. 6. 2026 19:47 Denní návštěva
4 b
5. 6. 2026 19:47 Přečtení článku
2 b
3. 6. 2026 22:20 Denní návštěva
4 b
3. 6. 2026 22:20 Přečtení článku
2 b
2. 6. 2026 12:54 Denní návštěva
4 b
2. 6. 2026 12:54 Přečtení článku
2 b
31. 5. 2026 18:36 Denní návštěva
4 b

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Středočeská Vlašimská (Central Bohemia DashCam)
Středočeská Vlašimská (Central Bohemia DashCam)
Level 8 Level 8
29. 4. 2026 15:02 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Frankhorigan Mě se libi, jak na českém webu po sobě jdou zastánci nvidie proti sobě. Já pořád nechápu, kde máte ty prodejní statistiky. Vubec bych se neridil tim malým rybníčkem v Čechách. Tady se lže jako když tiskne. Vsichni mají RTX 5080-5090. Všichni hrají na 8K a pritom steam statistiky hovoří jasně, vůči pohádkářům. Na zahraničním webu takhle po sobě lidi nejdou, zjevně jsou spokojenější? Nemají potřebu si něco dokazovat. Ale co chtít tady u nás, když si někdo na i7 šesté generace kupuje vodníka, jak na přetaktovanou bestii😁 Každý ať si koupí co chce a má příjemné hraní. Tohle měření pindiku a navíc u grafik a ještě lhát, to jen ukazuje na mentální nevyzrálost

Středočeská Vlašimská (Central Bohemia DashCam)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Michal @Michal A? Mě je čerstvých 37 a na 386 jsem také začínal. Nevim kolik je tobě, nechci urážet ale občas zkus zapojit mozek. Pro nás bylo Pentium 120MHz taky dost drahý, takže jsem valil ještě v DOSu. Coz bych doporucoval všem "odborníkům", co nezažili opravdový středověk. 486 s win 98 jsem měl docela dlouho než někdy v roce 2002-2003 jsem se dostal na Pentium 3 733Mhz a to byla jiná jízda

Reklama
Reklama