@kyo kyo
No nevím, ale na oficiálních stránkách mají jako minimum DX10.0. Nechápu, proč zde mají napsáno DX10.1. Samozřejmě to je správně DX10.0. :wink:
@hacker.tom
Vyžaduje velkou investici..........to si dělaj prdel, hra jim vydělává jako kráva a oni nejsou schopný do hry investovat. 6 let starý engine a pořád ta samá hra, jenom sem tam jiný prostředí. Vždyť ta hra je snad už ani nic nestojí každý rok, jenom předělat příběh a šup znovu do prodeje a pár melounků je doma. Takhle to bude do roku 2050 a pak řeknou, že další díl už nebude...uf
[quote=wizard-ov]Hraji singla už asi třetí den a myslím, že jste k CoDBO trochu příkří. Příběh je imho jeden z nejsilnějších (neříkám že nejoriginálnější) které jsem hrál. Takové okamžiky jako honičky jenom s pistolí v krysích dírách Vietkongu, zběsilý útěk s následným seskokem, likvidace vesnic z vrtulníku nebo silně obrněného člunu, nebo vaporizace fašounů na severním pólu (kdy máte pocit, že vám je opravdu zima :o)) mi zůstávají v hlavě a to se dá málokdy o nějaké fps říci. Neříkám, že to je nejlepší fps, kterou jsem hrál (tou je asi Crysis) a že má nejlepší MP (tady je asi favorit BF2 a BFBC2) ale to tvrdé odsuzování , které jsem na webu na adresu Treyarchu četl mi připadá jako takové to "cool" nadávání - prostě kámoš co je dobrý pařan říkal, že to stojí za prd tak já to budu říkat taky a všichni budou říkat "Hmm to je borec - AAA titul a on to tak setře" I když uznávám, že hype před vydáním byl obrovský... P.S. a co říkáte na hudbu ? Taky totální shit ? :)[/quote]
No tak já nevim, ale já odehrál všechny díly CoD. Po MW 1 to ještě šlo, ale WW a MW2 už mě trochu nudilo, ale aspoň bez bugů. Ale tohle CoD BO je totální lineární nuda, přehlídka do očí bijících skriptů a těch bugů. Nejhroší CoD, co jsem HRÁL!!! - nechci být cool, na BO jsem se těšil a jsem moooc zklamán.
Proč neustále omýlají těch 14% na PC, když už to je dost starý výsldek ihned po vydání a ještě krabicových verzí. Není v tom zahrnuta digitální distribuce, která je mnohem vyšší - no jo, to by pak ale neměli argument, proč konzole atd.
Já testoval pouze svůj X6 1090T v Cinebench R11.5 a udělal jsem v něm score 6.66. Tak se mi nějak nezdá, že nové 8 jádro bude dělat pouze 6,01. Nové CPU a méně výkoné než předchozí generace? Není to zas nějaký fake? No uvidíme :D Jestli to je pravda, tak to je slabota.