akce-samsung-vylov-je-spustena-ulovte-si-tri-produkty-a-zaplatte-pouze-dva
PCTuning Novinka

Akce Samsung výlov je spuštěna. Ulovte si tři produkty a zaplaťte pouze dva

mirek-koci
Mirek Kočí
2. 12. 2019 10:45 Sdílej:

Samsung spustil ve svém internetovém obchodě www.samsung.cz a ve svých značkových prodejnách akci Samsung výlov, v jejímž rámci získá zákazník tří zakoupená zařízení za cenu dvou. Do akce jsou zahrnuty mobilní produkty, domácí spotřebiče, černá technika, ale také monitory a paměťové karty. Před Vánoci tak můžete koupit všechny dárky a přitom výrazně ušetřit. Akce trvá do 8. prosince nebo do vyprodání zásob.

Reklama
Reklama

Mechanismus akce je jednoduchý. Pokud si zakoupíte tři různé produkty během akce Samsung výlov, za ten nejlevnější z nich nemusíte platit a jeho cena bude odečtena z nákupu. Barevné varianty jednotlivých produktů nejsou považovány za odlišný produkt a akci nelze kombinovat s jinými akcemi, které probíhají v obchodě samsung.cz a ve značkových prodejnách Samsung.

Tipy na nákup během Samsung výlovu

Například při koupi televizoru The Frame nebo QLED 8K, ledničky Family Hub a smartphonu Samsung Galaxy Note10+ 256 GB můžete mít smartphone v hodnotě 28 999 Kč zdarma. Nebo, pokud chcete obdarovat sebe a své nejbližší, můžete zkusit kombinaci smartphonu Galaxy S10+, stylových chytrých hodinek Galaxy Watch Active2 44 mm a bezdrátových sluchátek AKG Y500, které mají z této trojice nejnižší cenu, a dostanete je tak zdarma. Kombinací je však daleko víc a záleží jen na zákazníkovi, který produkt preferuje, případně které právě potřebuje.

Více informací o akci najdete na stránce https://www.samsung.com/cz/akce/vylov/.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning