amd-catalyst-12-1a-s-vyssim-vykonem-v-rage
Novinka AMD Catalyst 12.1a s vyšším výkonem v Rage

AMD Catalyst 12.1a s vyšším výkonem v Rage

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 1. 2012 11:45 10

Stahovat nyní můžete ovladače, které vám přidají až pět procent výkonu navíc v akční rubačce Rage. K tomu přibylo ještě několik drobnějších oprav.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
15
Reklama

Včera v podvečer byly zpřístupněny ke stažení nové ovladače pro grafické karty AMD Radeon. Jde konkrétně o balík Catalyst 12.1a preview, jenž přináší několik vylepšení a oprav pro postapokalyptickou střílečku Rage a je určen výhradně řadám HD 5000/6000.

V nejnovější verzi této hry by mělo být opraveno rozpadání textur, eliminovány pády v případě, že měníte mapu a zhruba o pět procent vylepšen výkon. Pokud jste ale titulu z dílen id Software nepřišli na chuť, stahovat a instalovat ovladače postrádá smysl.

Současně s nimi jsou dostupné i nové aplikační profily. Těšit se můžete na nárůst výkonu ve hře Project C.A.R.S. (DirectX 9 verze) a Counter Strike: Global Offensive, samozřejmě za předpokladu, že využíváte multi-GPU sestavu.

Stahujte:

AMD Catalyst 12.1a s vyšším výkonem v Rage
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: techPowerUp!

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama