apple-vydal-ios-11-3-pro-vsechny-uzivatele
PCTuning Novinka

Apple vydal iOS 11.3 pro všechny uživatele

mirek-koci
Mirek Kočí
3. 4. 2018 14:30 Sdílej:

Majitelé podporovaných mobilních zařízení společnosti Apple mohou stahovat novou aktualizaci softwaru. Nejočekávanější novinkou, kterou iOS 11.3 přináší, je funkce zvaná Kondice baterie. Díky ní má uživatel k dispozici informaci, v jakém stavu je baterie přístroje a zda to ovlivňuje jeho výkon. Případně i doporučí návštěvu servisu a výměnu akumulátoru.

Reklama
Reklama

Novou verzi iOS stáhnete přes Nastavení => Obecné => Aktualizace softwaru. Velikost updatu se liší v závislosti na přístroji.  V případě iPhonu 8 Plus budete stahovat 847 megabajtů dat.

Mezi další novinky iOS 11.3 patří čtyři nové Animoji pro uživatele iPhonu X, aktualizována byla sekce Hudební videa ve službě Apple Music, nechybí opravy drobných chyb nebo platforma ARKit ve verzi 1.5.

Ta umožňuje vývojářům umisťovat digitální objekty nejen na vodorovné, ale i na svislé povrchy, například na zdi a dveře. Podporuje také vyšší rozlišení kamerových pohledů (místo 720p nově 1080p) na reálný svět v prostředí rozšířené reality.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning