asus-rog-strix-scar-ii-je-herni-notebook-s-obnovovaci-frekvenci-displeje-144-hz
Novinka Asus ROG Strix SCAR II je herní notebook s obnovovací frekvencí displeje 144 Hz

Asus ROG Strix SCAR II je herní notebook s obnovovací frekvencí displeje 144 Hz

Mirek Kočí

Mirek Kočí

26. 9. 2018 13:00

Asus začal v Česku prodávat notebook ROG Strix SCAR II GL504, určený zejména pro hráče FPS her. Jeho design se vyznačuje povrchovou úpravou víka ve stylu kartáčovaného kovu, dále počítač zaujme také novým rozložením klávesnice a předním světelným RGB pruhem s technologií Aura Sync.

Reklama

Strix SCAR II jako první notebook na světě disponuje kombinací displeje se super tenkým rámečkem, obnovovací frekvencí 144 Hz a rychlou dobou odezvy 3 ms (šedá – šedá). Díky ztenčeným rámečkům kolem obrazovky je menší i celé tělo počítače. Navíc tu je i speciální pryžový rámeček obklopující displej, který ho chrání před poškozením při zavírání a otevírání víka.

K hernímu komfortu přispívá také klávesnice HyperStrike Pro, nabízející čtyři klávesové zkratky, čtyři zóny přizpůsobitelného RGB podsvícení kompatibilního s technologií Aura Sync a ergonomicky navržené klávesy s 0,25mm zakřivením a garantovanou životností 20 milionů stisků. Přítomna je i technologie HyperCool Pro zajišťující chlazení procesoru Intel Core i7-8750H a grafické karty Nvidia GeForce GXT 1060. Dostatečný úložný prostor garantuje spojení rychlého SSD M.2 NVMe PCIe s kapacitou 256 GB a pevného 1TB disku Seagate FireCuda. Nechybí ani 16 GB operační paměti DDR4.

Asus ROG Strix SCAR II je herní notebook s obnovovací frekvencí displeje 144 Hz
i Zdroj: PCTuning.cz

Novinka je také prvním herním notebookem na světě vybaveným více WiFi anténami. Patentovaná technologie ROG RangeBoost využívá kombinaci čtyř antén, které jsou umístěny v přední a zadní části notebooku. Speciální algoritmus neustále skenuje a vybírá optimální dvojici antén pro pokrytí všech hluchých bodů. Díky tomu zvládne notebook pokrýt o 30 % větší plochu než s běžnou anténou. Nejnovější standard Wi-Fi 802.11ac Wave 2 poskytuje rychlosti až 1,7 Gb/s, tedy dvakrát vyšší než 802.11ac 2x2 a 12x vyšší než standard 802.11b/g/n.

Notebook ROG Strix SCAR II GL504 se v České republice prodává za 42 990 Kč s DPH.

Asus ROG Strix SCAR II je herní notebook s obnovovací frekvencí displeje 144 Hz
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama