Bohemia Interactive daruje přes 3,5 milionu obětem válečných konfliktů
Novinka Bohemia Interactive daruje přes 3,5 milionu obětem válečných konfliktů

Bohemia Interactive daruje přes 3,5 milionu obětem válečných konfliktů

Mirek Kočí

Mirek Kočí

30. 11. 2021 15:04

Vývojáři z největšího českého herního studia Bohemia Interactive věnují 100 % příjmů (po zdanění) z prodeje charitativního DLC Arma 3 Art of War Mezinárodnímu výboru Červeného kříže (MVČK). Celková vybraná částka činí 155 783 dolarů, tedy přes 3,5 milionu korun. Sbírka byla ukončena a od dnešního dne je charitativní balíček Art of War trvale k dispozici zdarma všem hráčům Arma 3.

Reklama
Reklama

Charitativní balíček Art of War přidal do Arma 3 výstavu herního umění. Návštěvníci si v rámci ní mohli prohlédnout nejlepší umělecká díla a screenshoty vytvořené komunitou. DLC obsahuje také nový singleplayerový scénář, ve kterém jsou hráči vysláni na misi s cílem získat zpět cenné obrazy ukradené ve válečné zóně. 

Dalšími přídavky jsou společenský oblek, přehlídková uniforma, nový batoh, speciální trička a několik rekvizit souvisejících s uměleckými galeriemi a památníky.

DLC Art of War bylo na Steamu k dispozici 9 měsíců za standardní cenu 1,99 eur. Pokud chtěli hráči na dobrou věc přispět více, mohli si DLC pořídit ve vyšších cenových úrovních za 4,99 eur, potažmo 9,99 eur. 

Nakonec si DLC koupilo přibližně 85 % lidí za standardní cenu, 5 % si DLC pořídilo ve střední cenové úrovni a 10 % si Art of War zakoupilo za 9,99 eur. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning