bose-prodluzuje-v-cechach-garanci-vraceni-penez-na-spunty-sleepbuds
Novinka Bose prodlužuje v Čechách garanci vrácení peněz na špunty Sleepbuds

Bose prodlužuje v Čechách garanci vrácení peněz na špunty Sleepbuds

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 3. 2019 15:00

Bose prodlužuje pro české uživatele mimořádnou záruku na unikátní špunty do uší SleepBuds. Všichni, kteří trpí problémy s usínáním a klidným spánkem, mohou při jejich zakoupení u autorizovaných prodejců i nadále až do odvolání využít možnosti třicetidenní garance vrácení peněz. Po aktualizaci software jsou také SleepBuds vybaveny novými funkcemi pro komfortnější používání.

Reklama

Společnost Bose prodlužuje do odvolání mimořádnou třicetidenní záruku vrácení peněz na aktivní špunty do uší SleepBuds, které pomáhají lidem klidněji usínat a spát bez rušení chrápáním či dalšími vnějšími vlivy.

„Bose SleepBuds jsou unikátním produktem, který pomáhá lidem s poruchami spánku způsobenými vnějšími i osobními vlivy. Mají za cíl zklidnit mysl a speciálně navrženými zvuky maskovat ruchy, které by uživatele jinak budily. Protože na trhu byly v minulosti již desítky produktů, které slibovaly podobné účinky nebo konec chrápání a lidé vůči nim mají obecně nedůvěru, rozhodli jsme se prodloužit úspěšnou akci třicetidenní záruky vrácení peněz. Potvrdilo se, že většina zákazníků, kteří si během první vlny této garance Bose SleepBuds zakoupili, je i nadále používá,“ říká David Hilpert, produktový manažer značky Bose.

Aktivní špunty do uší pro lepší spánek Bose SleepBuds jsou zároveň nově vybaveny vlastnostmi zlepšujícími jejich uživatelský komfort. Před jejich vložením do uší již není třeba pomocí smartphone nastavovat každý večer zvolený zvuk, hlasitost a dobu, po kterou má znít. Špunty si nyní pamatují poslední nastavení, takže je pro aktivaci stačí vyndat z pouzdra a vložit do uší.

Bose prodlužuje v Čechách garanci vrácení peněz na špunty Sleepbuds
i Zdroj: PCTuning.cz

Bose Sleepbuds nejsou sluchátka určená pro poslech hudby, ani je takto nelze využít. Jedná se o aktivní špunty do uší. Speciální silikonové koncovky mechanicky tlumí okolní ruchy a miniaturní elektronika přehrává zvuky, které pomáhají utlumit mozkovou aktivitu a maskovat rušivé prvky, jako například chrápaní partnera. Bose SleepBuds využívají fakt, že vnější rušivé elementy lze překrýt uklidňující zvukovou kulisou.

Bose Sleepbuds jsou přitom tak malé, že nepřekážejí ani v noci při spánku na boku. Miniaturní elektroniku lze vyjmout ze silikonových špuntů a obě části samostatně čistit. Součástí balení jsou 3 velikosti špuntů a také ochranné pouzdro s vestavěnou baterií pro dobití mimo dosah elektrické energie, párování s telefonem pomocí Bluetooth probíhá automaticky po vyjmutí z pouzdra. Praktickou funkci doplňuje také budík, který probudí pouze osobu, která má vstávat a neruší okolí.

Třicetidenní záruku vrácení peněz je možné uplatnit při zakoupení Bose SleepBuds u autorizovaných prodejců. Bose Sleepbuds jsou na našem trhu k dostání za doporučenou cenu 6 990 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama