ceska-digitalni-taxisluzba-liftago-se-rozsiruje-do-dalsich-mest
Novinka Česká digitální taxislužba Liftago se rozšiřuje do dalších měst

Česká digitální taxislužba Liftago se rozšiřuje do dalších měst

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 9. 2018 22:30

Mobilní aplikace Liftago nabídne služby i v dalších regionech. Aktuální pokrytí v Praze, Brně, Ostravě, Bratislavě, Liberci a Zlíně nyní doplní České Budějovice, Plzeň a Ústí nad Labem. V nadcházejících měsících dojde k dalšímu rozšíření na celonárodní síť. V nových městech plánuje Liftago nasadit vždy několik desítek řidičů a služby postupně ještě vylepšovat.

Reklama

„Během uplynulých let jsme se v Liftagu soustředili hlavně na technologický vývoj a kvalitní tým lidí, na větší expanzi jsme dosud nenacházeli kapacitu ani prostředky. To se ale změnilo, aktuálně máme unikátní technologii, skvělý produkt a ideální příležitost ovlivnit budoucnost mobility,” říká Ondřej Krátký, spoluzakladatel a ředitel Liftaga s tím, že expanze je pro službu základem pro další inovace v dopravě.

Co do počtu licencovaných řidičů je Liftago v Praze na pomezí prvního a druhého místa, jedničkou v Ostravě a dvojkou v Brně. Služba se od konkurence liší zejména možností výběru z nabídek řidičů a důrazem na kvalitu a respektování platných zákonů. Zákazníci si díky aplikaci mohou vybrat preferovaného řidiče na základě ceny, vozu, času příjezdu i hodnocení dalších zákazníků. Řidiči v rámci aplikace využívají tzv. aukčního modelu, kdy zákazníkovi nabízí dle svého uvážení cenový tarif podle konkrétní poptávané trasy, dopravní situace nebo denní doby.

Službu Liftago dnes využívá přes 300 000 soukromých a přes 1 000 firemních zákazníků a dle českých i zahraničních recenzí je Liftago nejlépe hodnocenou aplikací pro přepravní služby na Google Play i App Store.

Česká digitální taxislužba Liftago se rozšiřuje do dalších měst
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama