cooler-master-mastercase-eg200-je-skrin-pro-externi-grafickou-kartu
Novinka Cooler Master MasterCase EG200 je skříň pro externí grafickou kartu

Cooler Master MasterCase EG200 je skříň pro externí grafickou kartu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

31. 3. 2021 16:45

Cooler Master MasterCase EG200 nabízí transformaci kancelářského notebooku ve výkonnou pracovní či herní stanici. Skříň poskytuje dostatek prostoru pro grafické karty největších rozměrů a maximální propustnost zajišťuje rozhraní Thunderbolt 3.

Reklama

Funkčnost celé skříně podtrhují další dostupné USB porty oddělené od Thunderbolt 3, tak aby grafická karta (nebo jiné zařízení připojení přes PCI-e) měla k dispozici celou šířku, připravené pozice na HDD či SSD a také vertikální stojan pro notebook.

K dispozici, po odkrytí přední částí šasi, je i dokovací stanice umožňující snadné a rychlé připojení 2,5", resp. 3,5" disků. Přímým připojením úložiště tak nedochází k redukci rychlosti zápisu a čtení.

Hlavními přednostmi MasterCase EG200 jsou:

  • Zvýšení grafického výkonu – přináší výkon stolního počítače do notebooku
  • Thunderbolt 3 rozhraní
  • Integrovaný stojan na notebook
  • Dedikovaný IO panel
  • Dokovací stanice pro úložiště
  • Kompatibilita s Mac a PC
  • Kompaktní rozměry – model EG200 je jedna z nejmenších skříní, která poskytuje dostatek prostoru pro rozměrné grafické karty až do velikosti 330 x 51 x 156 mm.
  • Další možnost rozšíření – integrovaný 550W zdroj ze série V-Gold, speciálně navržený pro napájení i těch nejvýkonnějších grafických karet. Lze připojit také další PCI-e zařízení jako ethernet kartu, NVMe rozšíření apod

 Cooler Master MasterCase EG200 je skříň pro externí grafickou kartu
i Zdroj: Pctuning

Cena a dostupnost

Cooler Master MasterCase EG200 bude v prodeji během dubna za cenu 9 190 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning