dlouho-ocekavana-akcni-hra-homefront-the-revolution-se-dockala-noveho-traileru-i-data-vydani
PCTuning Novinka

Dlouho očekávaná akční hra Homefront: The Revolution se dočkala nového traileru i data vydání

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
13. 1. 2016 11:00 2 Sdílej:

Vydavatelský dům Deep Silver uvedl nový trailer k očekávané hře Homefront: The Revolution. V něm se dozvídáme, že k vydání hry dojde 20. května. 

Reklama
Reklama

Homefront: The Revolution je pro hráče velkým otazníkem. Od zkrachovalého vydavatele THQ hru odkoupila společnost Crytek, která se ho kvůli finančním problémům taktéž musela zbavit. Ke svému cíli tak Homefront: The Revolution doputuje pod hlavičkou nově založeného Dambusters Studios a tedy v pořadí třetího majitele. To může být docela problém.

Z historie videoherního průmyslu víme, že předávání značky z jedné ruky do druhé obvykle nedopadá dobře. Na druhou stranu však stále chováme pořádnou porci naděje (Homefront: The Revolution najdete i v našem seznamu nejočekávanějších her 2016). Vždyť zasazení do Filadelfie okupované korejskými vojsky, v níž svými činy musíte obyvatele přimět k odboji, je tak lákavé.

Jak se na Homefront: The Revolution těšíte vy?

Hra vyjde pro počítače s operačním systémem Windows a Linux a pro konzole Xbox One a PlayStation 4.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning