Fallout 76: Postapokalyptická prázdnota a nuda
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Fallout 76: Postapokalyptická prázdnota a nuda

Fallout 76: Postapokalyptická prázdnota a nuda

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

20. 11. 2018 03:00 46

Seznam kapitol

1. Stejné jako v betě 2. První dojem nevydrží dlouho 3. Kvantita namísto kvality 4. Stokrát nic... 5. Výlet do minulé generace konzolí 6. Prázdnota

Akční RPG Fallout 76 nepřesvědčilo už během krátké beta verze a nepřesvědčuje ani teď, když se v ostré verzi dostává mezi první hráče. Bethesada si s Falloutem 76 zadělala na pěkný průšvih. Prázdný svět a grafika jako u minulé generace konzolí je jenom část problémů, které Fallout 76 trápí. Bude se jednat o největší zklamání roku?

Reklama

Vezmu to trošku obšírně. Fallout 4 byl pro mě nejočekávanější hrou roku 2015. Předobjednala jsem si ho s velkým předstihem a vy den vydání pro něj vyslala svého přítele, který pak u obchodu celý nadšený čekal na naskladnění, protože Mironet špatně informoval o jeho dostupnosti.

K předplatnému bylo slíbené překvapení, z čehož se vyklubalo několik maličkých nálepek a dva miniaturní odznáčky. Teď s odstupem času mě to nutí k úsměvu, ale věřím, že kdyby se mi tato hra líbila, tak bych z takového dárku byla přímo nadšená. Jenže Fallout 4 se mi nelíbil.

Abych byla přesná, Fallout 4 pro mě jedním z největších zklamání, jaké jsem v souvislosti s hrami kdy zažila. Takže zatímco ostatní se hromadně odvraceli od stahování porna (ještě teď si pamatuju, jak jsem kroutila hlavou nad zprávou, že se po vydání Falloutu 4 výrazně snížily návštěvy na některých pornostránkách), já jsem se se psem, který mě neskutečně otravoval, proběhla asi čtyři hodiny po planině a hru jsem odložila. Nudná, prázdná, neosobní a neskutečně repetitivní. Tak bych tuto hru i po mém druhém pokusu, kdy ji každý druhý vychvaloval až do nebes, popsala.

Fallout 76: Postapokalyptická prázdnota a nuda
i Zdroj: PCTuning.cz

Zkrátka Fallout 4 pro mě byla ztráta času, takže Fallout 76 ve mně vzbuzoval hned dva protichůdné pocity. Na jedné straně byla naděje, že si tímto dílem spravím chuť a při čekání na Dead Island 2 nebo pravděpodobněji Dying Light 2 konečně ukojím své postapokalyptické choutky. Z druhé strany se mi však do hlavy vkrádala obava, zdali to nedopadne špatně, jako v případě předchozího Fallout 4.

Přečtěte si recenzi Fallout 4 a Fallout 4 pro VR.

Ten druhý hlásek během bety už nešeptal, ale křičel. A ten první hlásek během ostré verze hry velice rychle umřel. Fallout 76 je ještě horší než Fallout 4. A než většina jeho konkurentů.

Jeden z těch nápaditějších nepřátel...
i Zdroj: PCTuning.cz
Jeden z těch nápaditějších nepřátel...

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama