Fallout 76: Postapokalyptická prázdnota a nuda
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Fallout 76: Postapokalyptická prázdnota a nuda

Fallout 76: Postapokalyptická prázdnota a nuda | Kapitola 6

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

20. 11. 2018 03:00 46

Seznam kapitol

1. Stejné jako v betě 2. První dojem nevydrží dlouho 3. Kvantita namísto kvality 4. Stokrát nic... 5. Výlet do minulé generace konzolí 6. Prázdnota

Akční RPG Fallout 76 nepřesvědčilo už během krátké beta verze a nepřesvědčuje ani teď, když se v ostré verzi dostává mezi první hráče. Bethesada si s Falloutem 76 zadělala na pěkný průšvih. Prázdný svět a grafika jako u minulé generace konzolí je jenom část problémů, které Fallout 76 trápí. Bude se jednat o největší zklamání roku?

Reklama

Fallout 76 je obrovské zklamání. A to i přestože jsem tak nějak tušila, že to bude průšvih. Svět je sice velký, ale zároveň tak neskutečně prázdný a repetitivní, že byste ho rádi vyměnili za půl hodinu zábavy v místnosti o deseti čtverečních metrech.

Musím se přiznat, že vlastně ani nechápu, co tím Bethesda chtěla říci. A trošku mě štve, že jsem u této hry promarnila zcela zbytečně dalších několik drahocenných hodin. Budu doufat, že na rozdíl od Fallout 4 se hráči konečně vzpamatují a tím, že si hru nekoupí, dají Bethesdě najevo, že tohle prostě nestačí. Nacházíme se v 21. století a hry jako je Zaklínač 3 nebo GTA V nás zkrátka rozmazlily. Pokud s nimi Bethesda nedokáže držet krok alespoň vzdáleně, tak ať se na tyhle AAA hry raději úplně vykašle.

Fallout 76: Postapokalyptická prázdnota a nuda
i Zdroj: PCTuning.cz

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama