futuremark-pridal-do-3dmarku-prvni-benchmark-pro-directx-12-jmenuje-se-time-spy
PCTuning Novinka

Futuremark přidal do 3DMarku první benchmark pro DirectX 12. Jmenuje se Time Spy

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
24. 6. 2016 11:00 21 Sdílej:

Firma Futuremark, vydavatel syntetický testovacích nástrojů pro měření výkonu, se skutečně činí. Po nedávném přídání dlouhodobého zátěžového módu do aplikace 3DMark, do tohoto nástroje doplňuje ještě zcela nový benchmark nazvaný Time Spy.

Reklama
Reklama

Ten by se měl jako první zaměřit na testování výkonu také z hlediska využití API DirectX 12. Test zahrnuje 3D scény, které jsou bohaté na geometrické, texturové a vizuální detaily, které dobře prozkouší výkon vašeho stroje. Zároveň je připraven pro novou generaci displejů s vysokým rozlišením až přes 4K Ultra HD. 

 

Pokud máte 3DMark nainstalovaný a jste jeho aktivním uživatelem, získáte k tomuto testu základní přístup hned po vydání. Následovně vám však bude nabídnuto získání verze Advanced a Professional. Test samotný využívá plně funkce DirectX 12 včetně využití asynchronních shaderů či využití procesorů s větším počtem jader. Test má také nativní podporu zapojen více grafických karet.

 

Time Spy byl postaven na základě podkladů od firem jako je AMD, Intel, Nvidia, Microsoft a dalších partnerů Futuremark Benchmark Development Program. 

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning