geforce-rtx-dalsich-devet-her-podporuje-technologii-dlss
Novinka GeForce RTX: Dalších devět her podporuje technologii DLSS

GeForce RTX: Dalších devět her podporuje technologii DLSS

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 9. 2018 15:00 8

Nvidia informuje o blížící se dostupnosti grafických karet GeForce RTX, které přinesou výkon pro nejnáročnější moderní hry. Zároveň americký výrobce upozorňuje na dalších devět titulů podporujících DLSS.

Reklama

Naštěstí pro hráče jsou monitory se 4K rozlišením cenově dostupnější. Letmý pohled na trh ukazuje několik 4K monitorů za startovací cenu pohybující se okolo 6 500 Kč. Co kdysi stálo několik desítek tisíc korun, je nyní na dosah ruky milionu hráčů.

Zakladatel společnosti Nvidia Jensen Huang mluvil o tomto tématu na přednášce na veletrhu GTC Japan v Tokiu. Ve dvouhodinovém představení porovnával schopnosti grafických karet postavených na architektuře Turing s předchozími generacemi Pascal (řada 10xx) a Maxwell (řada 9xx).

Popsal jaký vliv má Turing na vylepšení výkonu díky platformě Deep Learning Super Sampling dostupné prostřednictvím grafických karet GeForce RTX. DLSS využívá výkon Tensor jader a aplikuje hloubkovou analýzu a umělou inteligenci do vykreslovacích technik. Výsledkem jsou ostré scény ve hře dosažené 2x rychleji v porovnání s předchozí generací grafických karet využívajících dnes již běžné anti-aliasing techniky úpravy obrazu.

V návaznosti na blížící se dostupnost grafických karet GeForce RTX naplánované na příští týden bylo oznámeno devět nových titulů podporující platformu Deep Learning Super Sampling (DLSS) což doplňuje šestnáct již oznámených a celkový seznam tak nyní čítá pětadvacet her využívající tuto technologii.

Mezi nově 9 nových her patří:

1) Darksiders III od Gunfire Games / THQ Nordic

2) Deliver Us The Moon: Fortuna od KeokeN Interactive

3) Fear the Wolves od Vostok Games / Focus Home Interactive

4) Hellblade: Senua’s Sacrifice od Ninja Theory

5) KINETIK od Hero Machine Studios

6) Outpost Zero od Symmetric Games / tinyBuild Games

7) Overkill’s The Walking Dead od Overkill Software / Starbreeze Studios

8) SCUM od Gamepires / Devolver Digital

9) Stormdivers od Housemarque

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama