gunrunners-aoc-ovladli-akci-tiger-masters-a-fortuna-cool-ligu
Novinka Gunrunners.AOC ovládli akci Tiger Masters a Fortuna COOL ligu

Gunrunners.AOC ovládli akci Tiger Masters a Fortuna COOL ligu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

7. 11. 2018 14:30

Hráči Counter Strike: Global Offensive týmu Gunrunners.AOC potvrdili roli favorita a zvítězili ve finálovém turnaji Tiger Masters, který se odehrál během posledního říjnového víkendu v Praze a první listopadový víkend vypálili rybník všem ostatním týmům ve finále Fortuna Cool ligy.

Reklama

Není to tak dávno, kdy organizace Gunrunners.AOC přijala do svých řad nejlepší česko-slovenský tým. Jména jako Frozen, queztone, Dev7l, The Elive, fredi a jejich trenér KETUBOR jsou v Česku a na Slovensku velký pojem. Vždyť tito hráči potvrzují svou kvalitu nejen v domácích turnajích, kde jsou trojnásobnými šampiony Česka, ale také ve světových soutěžích. Před pár měsíci byli tito hráči mezi 30 nejlepšími CS:GO týmy v žebříčku HLTV.org.

 

O svátečním víkendu 27. a 28. října hostilo výstaviště v Letňanech čtyři nejlepší týmy Tiger Masters, které si účast v závěrečném finále musely vybojovat v online turnajích od portálu TopGaming. Tým Gunrunners.AOC byl od samého počátku považován za největšího adepta na vítězství. Jeho hráči si na tento fakt již dávno zvykli a tuto roli přijímají a také potvrzují v každém tuzemském turnaji. A tak se i stalo. Po vítězství 2:0 nad týmem VENI VIDI VICI ovládli svěřenci trenéra Michala „KETUBOR“ Csontoše finále Tiger Masters.

 

Gunrunners.AOC ovládli akci Tiger Masters a Fortuna COOL ligu
i Zdroj: PCTuning.cz

 

 

O pár dní později čekalo na Gunrunners.AOC další velké finále v Praze. V sobotu 3. listopadu se vydali do Holešovic na FABIA YouFest, kde se konalo závěrečné klání Fortuna COOL ligy.Gunrunners.AOC tam jelo jako vítěz základní části, od kterého se v konkurenci dalších tří týmů čekalo pouze jediné – vítězství. V semifinále narazili na nejslabšího soupeře z účastníků finále, tým Ferrari Peek. Ve finálovém klání pak porazili Team Brut 2:0 a mohli začít slavit titul Fortuna COOL ligy.

 

Celý tým se nyní připravuje na Mistrovství ČR v počítačových hrách, které se uskuteční o tomto víkendu 9. až 11. listopadu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama