Hráči World of Tanks získají odměny za odvedenou práci
Novinka Hráči World of Tanks získají odměny za odvedenou práci

Hráči World of Tanks získají odměny za odvedenou práci

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 11. 2021 13:02

Studio Wargaming oznamuje, že hráči World of Tanks si budou moci vyzvednout novou sbírku odměn jako poděkování za jejich pokračující podporu a čas strávený ve hře.

Reklama
Reklama

Za každý rok, kdy je tankista ve hře zaregistrován, obdrží speciální minci, kterou lze vyměnit za 3D styly, univerzální členy posádky s Brothers in Arms jako nulový perk, kousky vylepšeného vybavení a další skvělé vychytávky. Ti, kteří slaví své první výročí, obdrží další minci. Zasloužené odměny také nejsou založeny na přesném datu, kdy se hráč připojil k World of Tanks, ale na roce, ve kterém se zaregistroval, a ti, kteří jsou registrováni déle, získají ještě více odměn!

Všichni hráči, kteří se zaregistrovali před 1. lednem 2021, získají na základě svého milníku sadu dobrot; tyto mohou obsahovat kredity, dluhopisy, exkluzivní prvky přizpůsobení, které připomínají roky služby a další herní předměty. A hráči, kteří se zaregistrovali před 23. listopadem 2021, nebudou opomenuti ani s vlastní sbírkou odměn, které mohou sbírat, včetně osobních rezerv, prémiového účtu a dalších.

Pro veterány, kteří oslaví čtvrtý rok (nebo vyšší) ve World of Tanks, obdrží zbrusu nový německý tank VI. úrovně VK 28.01 s 10,5 cm L/28 a také T-50-2, M24E2, Super Chaffee a Super Hellcat, pokud je ještě nevlastní. Zasloužené odměny budou k dispozici od 25. listopadu až do listopadu 2022. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning