htc-vision-je-prvnim-dvoujadrovym-telefonem-na-svete
Novinka HTC Vision je prvním dvoujádrovým telefonem na světě

HTC Vision je prvním dvoujádrovým telefonem na světě

I.Putivlskyy

I.Putivlskyy

1. 7. 2010 16:00 27

HTC uvádí na trh další mobilní bombu. Jedná se o první dvoujádrový mobilní telefon, založený na operáčním systému Android 3.0. Vyplatí se počkat.

Reklama
Reklama

Na konci roku 2010, se na trhu objeví z dílny HTC nový komunikátor založený na bázi OS: Android 3.0. Půjde o boční, vysouvací koncept s QWERTY klávesnicí, známý z modelu G1. HTC Vision dostane pod kabátek 4,3 palcový displej s rozlišením 800x480 pixelů a 8 Mpix fotoaparát.

HTC Vision je prvním dvoujádrovým telefonem na světě

Hlavním tahákem a zároveň i lákadlem nového komunikátoru od HTC je dvoujádrový procesor (2x800 MHz). Zároveň se tak Vision stává prvním mobilním telefonem na světě, ve kterém tiká plnohodnotný, dvoujádrový procesor!

HTC Vision se podle informací začne prodávat nejprve v USA. Evropské a asijské verze budou trochu pozměněné: jen čistě kosmetického rázu (odlišný design, jiný název, možná i tak trochu Interface). Odhadovaná maloobchodní cena bohužel zatím nám není známá.

Zdroj: htcpedia.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning