huawei-dnes-vecer-nabidne-slevy-na-chytre-hodinky
Novinka Huawei dnes večer nabídne slevy na chytré hodinky

Huawei dnes večer nabídne slevy na chytré hodinky

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 3. 2021 14:00

Huawei si na dnešní večer připravil speciální stream plný zajímavostí a exkluzivních slev na chytré hodinky řady Watch GT2 a Watch Fit. Hosty pořadu budou vítěz leteckého závodu Red Bull Air Race Martin Šonka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, kteří se s diváky podělí o svá doporučení na zdravý životní styl a na cvičení, které lze provádět doma i během pandemie. Soutěžit se bude i o špičkový notebook MateBook X Pro a diváci se dočkají i dalších speciálních nabídek. Stream můžetesledovat na oficiálním Facebooku společnosti Huawei zde.

Reklama

V průběhu streamu budou uveřejněny speciální 10% slevové kódy. Získat tak budete moct další slevu k již jednou zlevněnému zboží. A to není vše! V omezeném množství 20 kusů se během večera objeví i speciální 50% slevy na dámskou verzi hodinek Watch GT2 v provedení Rose Gold (růžově zlatá). Koupíte je tak za pouhých 2 249 Kč (aktuální cena je přitom 4 499 Kč)

Taktéž ve striktně omezeném množství 30 kusů bude během streamu s 50% slevou k dostání i nejvyšší model celé série - Watch GT2 Pro. Získáte-li tedy během vysílání zmíněný 50% slevový kupón, budou hodinky vaše jen za 2 999 Kč. (Aktuální cen je přitom 5 999 Kč a v běžném prodeji jsou za 7 499 Kč). Připomeňme, že tyto hodinky se nedávno dočkaly přístupu i k aplikacím třetích stran. To znamená, že kromě již předinstalovaných výše zmíněných funkcí, je můžete doplnit například o celosvětově úspěšnou českou fitness aplikaci s osobním trenérem Fitify, přehrávač internetových streamů nebo nástroj (aplikace Mood Messenger) pro rychlé odpovídání na příchozí SMS.

Huawei dnes večer nabídne slevy na chytré hodinky
i Zdroj: PCTuning.cz

Aby byla vaše šance na získání 50% slevy co nejvyšší, doporučujeme si připravit objednávku dopředu a potvrdit ji ve chvíli, kdy z přenosu získáte požadovaný slevový kupon. Zoufat však nemusí ani ti, na něž se 50% sleva nedostane. Pro všechny je totiž na hodinky řady Watch GT2 a Watch Fit připravena speciální 10% sleva. Ta se navíc odčítá z již jednou zvýhodněné ceny. Za exkluzivních podmínek budou kromě již jmenovaných modelů k dostání i Watch GT 2e, Watch, Watch Fita další produkty. Podrobnosti najdete zde.

V průběhu večera bude také vyhlášena soutěž o jeden MateBook X Pro. Vyhraje ho ten, jehož závazná objednávka nám doputuje v čase od 20:00 do 21:00. Vítěze vybere tým e-shopu Huawei.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama