ios-12-je-nainstalovany-uz-na-88-procentech-iphonu-ipadu-a-ipodu-touch
Novinka iOS 12 je nainstalovaný už na 88 procentech iPhonů, iPadů a iPodů touch

iOS 12 je nainstalovaný už na 88 procentech iPhonů, iPadů a iPodů touch

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 8. 2019 15:00 1

Apple příští měsíc oficiálně vydá novou verzi operačního systému pro iPhony i pro širokou veřejnost. Dosud je systém je dostupný pouze v beta verzi. Je proto na čase si připomenout, jak si u jablíčkářů vede stávající iOS 12.

Reklama
Reklama

Podle aktuálních statistik společnosti Apple se operační systém iOS 12 nachází na 88 procentech zařízení. Populární výrobce jablečných produktů o tom informoval na své oficiální webové stránce. Pokud bychom brali v úvahu pouze zařízení z posledních 4 let, je zastoupení iOS 12 rovných 90 procent.

Nadcházející iOS 13 nabídne řadu vylepšení. Do systému vývojáři implementují tzv. Dark Mode, tedy tmavý režim nebo novou možnost bezdrátového přenosu dat mezi iPhony. Samozřejmě přijde i řada dalších drobností jako třeba nové emodži. Vylepšená bude i aplikace pro fotografie a video a proměnou projdou i vlastní mapy od Applu.

iOS 12 je nainstalovaný už na 88 procentech iPhonů, iPadů a iPodů touch

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning