Je libo něco ke čtení? John Romero vydá příští rok svoje paměti
i Zdroj: wikipedia
Novinka Je libo něco ke čtení? John Romero vydá příští rok svoje paměti

Je libo něco ke čtení? John Romero vydá příští rok svoje paměti

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

12. 5. 2022 11:30

Buďme si jisti, že John toho zažil dost a patrně má o čem psát.

Reklama
Reklama

John Romero je zřejmě známý nám všem. Designer a programátor, který se proslavil v působení u id Software, pak odešel a založil několik dalších společností. A má na triku akci Daikatana. Prokletou, odkládanou a nenáviděnou Daikatanu, která měla dokázat jeho slova „design je zákon“. 

Johnova historie je ovšem mnohem bohatší a nekončí Daikatanou, což bude popsané v pamětech „Doom Guy: Life in First Person“. Dozvíme se o Johnově mládí, založení id Software, přes potíže s otcem alkoholikem a rasistickým dědou. Dozvíme se detaily odchodu od id Softu a co se stalo mezi Romerem a Carmackem. Zkrátka se dozvíme celou historii Johna Romera. 

Romero chystá svoje memoáry vydat 10. ledna 2023 a k dispozici bude jak elektronická verze, tak i klasická kniha s pevnou vazbou. Na Amazonu již můžete předobjednávat - 9.99 dolarů za e-knihu a 27 dolarů za papír. 

Zdroj: pcgamer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning