kamera-arlo-baby-nove-podporuje-chytre-domacnosti-od-applu
PCTuning Novinka

Kamera Arlo Baby nově podporuje chytré domácnosti od Applu

mirek-koci
Mirek Kočí
23. 5. 2018 12:00 Sdílej:

Chytrá monitorovací kamera pro děti Arlo Baby společnosti Netgear je nově kompatibilní s platformou Apple HomeKit. Rodiče využívající iOS zařízení mohou odteď ovládat většinu inovativních funkcí této kamery skrze mobilní aplikaci.

Reklama
Reklama

Apple HomeKit je platforma, která umožňuje majitelům iOS přístrojů snadno spravovat a ovládat jednotlivá vybavení jejich chytré domácnosti, jako jsou zámky, osvětlení, topení, kamery či nejrůznější čidla, prostřednictvím jejich iPhonu či iPadu. První z produktů společnosti Netgear, které tuto platformu podporují, je bezdrátová kamera Arlo Baby.

Arlo Baby je bezdrátová monitorovací kamera, která zajistí detailní monitoring nejmenších členů rodiny. Díky HD obrazu (1080p), režimu nočního vidění, systému obousměrného audia, pohybových a zvukových senzorů zasílajících okamžité notifikace či senzorů sledujících teplotu, vlhkost či ovzduší v pokoji, mají uživatelé kamery přehled o tom, co se s jejich potomky právě děje. Součástí kamery je také hudební přehrávač či noční lampička.

Funkce kamery podporované aplikací Apple Home:

- Sledování živě streamovaných videí.

- Obousměrný audio systém umožňující zřetelně slyšet hlasy a zvuky v místnosti, kde se kamera nachází, a zároveň s dotyčnými osobami komunikovat.

- Souhrn screenshotů pořízených kamerou v době její poslední aktivity.

- Zahájení živého streamování kamery skrze hlasové povely.

- Vzdálený přístup k audio/video souborům a obousměrné komunikaci prostřednictvím iPadu či Apple TV (4. generace).

Aplikace Apple Home je součástí všech nejnovějších iPhone a iPad zařízení. Majitelé starších iOS zařízení si tuto aplikaci mohou bezplatně stáhnout z Apple App Store.

Cena a dostupnost

Bezdrátová monitorovací kamera Arlo Baby je v prodeji za doporučenou cenu 8 110 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning