ke-stazeni-jsou-game-ready-ovladace-pro-wolfenstein-youngblood-a-geforce-rtx-2080-super
Novinka Ke stažení jsou Game Ready ovladače pro Wolfenstein: Youngblood a GeForce RTX 2080 SUPER

Ke stažení jsou Game Ready ovladače pro Wolfenstein: Youngblood a GeForce RTX 2080 SUPER

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 7. 2019 10:00

Společnost Nvidia vydala Game Ready ovladače pro Wolfenstein: Youngblood, které zároveň přinášejí podporu pro GeForce RTX 2080 SUPER. Jde také o nejlépe optimalizované ovladače pro Madden NFL 20 a Wolfenstein: Cyberpilot, který zároveň podporují tři nové monitory kompatibilní s technologií G-SYNC.

Reklama
Reklama

Ve zprávě, která nám přistála v redakční poště, firma také upozorňuje na zajímavou bonusovou akci. Ta spočívá v tom, že při koupi vybraných modelů GeForce RTX 2080 SUPER i dalších grafik ze série RTX, případně jimi osazených počítačů nebo notebooků, dostanou hráči jako dárek hry Control a Wolfenstein: Youngblood v celkové hodnotě 90 dolarů

Nvidia také oznámila, že testování a validaci v rámci programu G-SYNC Compatible splnily tři další monitory. Jedná se o modely AOC AG272FCX6, AOC AG272FG3R a HP 24X. Společnost prostřednictvím tohoto programu spolupracuje s OEM výrobci, aby zaručila kvalitní zážitek ze hraní na monitorech s podporou protokolu Adaptive-Sync. Ty, které procesem úspěšně projdou, jsou pak označeny jako „G-SYNC Compatible“.

Kompletní nabídka monitorů G-SYNC Compatible je dostupná zde. Nové ovladače GeForce Game Ready 431.60 WHQL stahujte odsud.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning