msi-870a-gd60-aneb-hydra-i-pro-amd
PCTuning Novinka

MSI 870A-GD60 aneb Hydra i pro AMD

michal-kleman
Michal Kleman
3. 3. 2010 18:00 1 Sdílej:

Společnost MSI na veletrhu CeBIT představla novou desku, která umožní zapojení karet ATI a nVidia v systému s procesorem AMD.

Reklama
Reklama

Představená novinka s označením MSI 870A-GD60 Hydra je založena na čipové sadě AMD 870 a je určena pro procesory AMD do patice AM3. Pro napájení je vyhrazeno deset fází, samozřejmě nebude chybět úsporná technologie APS (Active Phase Switching). K CPU můžete připojit až čtyři moduly operační paměti typu DDR3. SoC Lucid Hydra, který je normálně skrytý pod heatsinkem, přidává další PCI-Express linky a umožní osadit do dvou PCI-Express 2.0 x16 slotů grafické karty různých výrobců.

První deska s Hydrou pro procesory AMD se může pyšnit také šesti SATA 6.0 Gbps porty, Gigabitovým Ethernetem a integrovanou osmikanálovou zvukovou kartou. Jestli nebude tato deska trpět "porodními bolestmi," jako tomu bylo u desek MSI Big Bang Fuzion a Trinergy, dočkáme se jí pravděpodobně během příštího měsíce. Zdroje neodhadují cenu této novinky, ale dle užitého čipsetu a výbavy by mělo jít o mainstreamovou desku, takže cenovka na této desce by neměla být nijak horentně vysoká.

Podle Tweakers

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning