msi-a-p55-big-bang-desky
PCTuning Novinka

MSI a P55 Big Bang desky

Z. Obermaier

Z. Obermaier

29. 10. 2009 14:24 3

MSI nabídne zcela novou řadu desek Big Bang, půjde o ultimátní řešení pro hráče. Je libo Tri-SLI nebo Hydru?

Reklama
Reklama
MSI a P55 Big Bang desky

MSI a P55 Big Bang desky

Jak jistě víte, MSI se s P55 Express deskami drželo zpátky a uvedlo jen čtveřici modelů. Další výrobci vychrlili minimálně desítku, těžko rozeznatelných desek, MSI na to šlo rozumněji. Další dva modely jež se objeví v listopadu jsou z nové řady Big Bang. První z desek vidíte na obrázcích, jde o model Trinergy bez přídomku. Technologie desky jsou následující ...

MSI a P55 Big Bang desky

MSI a P55 Big Bang desky

Zdali je osazení nForce 200 a Tri-SLI na mainstreamové platformě rozumné, nechám na posouzení vás. Já myslím, že je to celkem zbytečné. Pokud budu chtít tři GeForce do SLI, pořídím si rovnou X58 Express. Ale budiž, tato deska je na Tri-SLI vybavena. Kromě kvalitního kodeku X-Fi, je deska vybavena značkovými kondenzátory, taktovacím rozhraním, technologiemi Xtreme Speed (OC Genie, Dr MOS).

Chvilku po uvedení této desky se objeví druhý model. Na ten všichni netrpělivě čekají už řadu měsíců, deska Trinergy Fusion ale byla potřetí odložena. Výrobce čipu Hydra zřejmě stále bojuje s funkčností řešení. Ono není jednoduché udělat "na koleni" rychle něco, nad čím bádají mnohačlené týmy v oddělení ovladačů AMD a NVIDIA. No snad se desky do vánoc dočkáme s plnou podporou dvou různých grafik od dvou různých výrobců, což není ale vůbec jisté.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning