na-konferenci-gdc-2015-se-dockame-steamvr
PCTuning Novinka

Na konferenci GDC 2015 se dočkáme SteamVR

Sam Sadovski
Sam Sadovski
25. 2. 2015 10:00 Sdílej:

Společnost Valve si toho pro GDC 2015 přichystala opravdu opravdu hodně a zařízením SteamVR seznam připravených novinek k prezentaci zdaleka nekončí.

Reklama
Reklama

Nedávno jsme vás informovali o oficiální verzi Steam Machine, která bude poprvé veřejně k vidění na konferenci GDC 2014 v rámci prezentace společnosti Valve. Do svého portfólia ale firma, stojicí za službou Steam, zahrnula i další nové položky v podobě zařízení pro virtuální realitu SteamVR či finální verze ovladače pro zmíněnou konzoli Steam Machine s platformou SteamOS na bázi operačního systému Linux.


Zdá se, že Valve ale i něco tají. Do prezentačního seznamu GDC byla zařazena i blíže nespecifikovaná položka App 346960, nová potenciální hra. Dost možná se jedná o konečnou verzi hry Black Mesa - titulu Half Life, znova vytvořeného v enginu Source. Mezi jiné spekulace patří i komunitou neustále chtěné pokračování série Half Life s hrdinou Gordonem Freemanem v hlavní roli - Half Life 3.

Zájem Valve o VR potvrzuje například i v programu uvedený výstup Alexe Vlachose, programátora Valve, zaměřený na pokročilé renderování v prostředí virtuální reality. Pokud patříte mezi vydavatele či vývojáře her, již nyní si můžete zažádat o vývojářský balíček SteamVR. Konference Game Developers Conference se bude konat od 2. do 6. března 2015 v San Franciscu.

Zdroje: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning