netgear-mesh-system-orbi-rbk350-wifi-6
PCTuning Novinka

Netgear mesh systém Orbi RBK350 WiFi 6

mirek-koci
Mirek Kočí
12. 5. 2021 15:35 Sdílej:

Společnost Netgear uvádí na trh novou řadu bezdrátového Wi-Fi mesh systému Orbi s podporou standardu Wi-Fi 6. Orbi RBK350 WiFi 6 přináší rychlé připojení v prostorách o rozloze až 350 m2 i pokročilé možnosti správy.

Reklama
Reklama

Řada Orbi RBK350 WiFi 6 je navržena tak, aby odpovídala současným i budoucím požadavkům moderních domácností. Mnoho domácnostní je dnes vybaveno nepřeberným množstvím inteligentních zařízení s podporou širokopásmových aplikací, jako je např. 4K/8K streamování, kladoucích vysoké nároky na domácí síť.

Systém Orbi WiFi 6 je proto vybaven výkonným čtyřjádrovým procesorem, podporou Wi-Fi 6 a technologie MU-MIMO a Beamforming.

Snadné nastavení a správu systému zajišťuje mobilní aplikace Orbi. Jejím prostřednictvím uživatel získá přehled o stavu své sítě a připojených zařízení s možností jejich vzdálené správy, včetně vytvoření sítě pro hosty a testu rychlosti připojení.

Zařízení je také kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Assistant.

Cena a dostupnost

Orbi RBK350 WiFi 6 je k dostání v kombinaci jednoho routeru a jednoho satelitu (RBK352) či dvou satelitů (RBK353). Zakoupit ho lze za 8 150 korun (model RBK352) a 11 410 korun (model RBK353).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning