nova-blood-iron-deska-od-dfi
PCTuning Novinka

Nová Blood Iron deska od DFI

jan-sorfa
Jan Šorfa
12. 4. 2009 22:00 1 Sdílej:

U DFI už jistě pilně pracují na základních deskách nové série P55, ale zdaleka ještě nezanevřeli na současné čipsety pro patici 775, konkrétně P45, na kterém je založena představovaná základní deska.

Reklama
Reklama

Nový model Blood Iron P45-T2RS Elite přichází jako update předchozího modelu P45-T2RS a je obohacen o nové prvky. Stejně jako předchozí model, je nový Blood Iron P45-T2RS Elite založen na čipsetu Intel P45 s podporou nejnovějších procesorů Core 2 Duo a Core 2 Quad s FSB až 1333 MHz. Deska je vybavena čtyřmi DDR2 paměťovými sloty a jedním PCI-Express 2.0 x16 slotem.

Mezi další výbavu patří šest SATA 3.0 Gb portů, 7.1 kanálové audio, gigabitová síťová karta, jeden IDE konektor a nové prvky pro dokonalejší ladění BIOSU a snadnější přetaktování procesoru, které přinášejí modely ze série Blood Iron.

Základní deska Blood Iron P45-T2RS Elite by měla již příští týden vstoupit do masové výroby, takže ji můžeme již brzy očekávat v obchodech.

Zdroj: TCMagazine

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning