novy-update-pro-dayz-znacne-posili-stabilitu-a-plynulost-hry
Novinka Nový update pro DayZ značně posílí stabilitu a plynulost hry

Nový update pro DayZ značně posílí stabilitu a plynulost hry

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 2. 2021 18:00

Bohemia Interactive oznamuje vydání aktualizace 1.11 pro multiplayerovou akci DayZ pro PlayStation, Xbox a PC. Update by měl nabízet stabilnější a plynulejší chod a výrazně tak zlepší celkový herní zážitek. Vývoháři zapracovali také na chování NPCs, interakci s vozidly, rybolov, detekci poškození a dalších věcech. Součástí aktualizace je i puška SVAL.

Reklama

Vývojáři upozorňují, že DayZ 1.11 si pro bezproblémovou implementaci vyžádá kompletní „wipe“ hráčských postav a serverů. Vývojářům to rovněž poskytne čistý základ pro monitorování změn v souvislosti s předchozími updaty zaměřenými na herní ekonomiku.

Verze 1.11 ale není jen o opravách. Ve hře se objeví také obsah v podobě pušky SVAL, která se bude Chernarusi a Livonii objevovat kolem havarovaných vrtulníků.Update nabízí také nové vlajky vzešlé z vítězných návrhů hráčů, kteří se zúčastnili Base Building soutěže na konci minulého roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning