novy-update-pro-dayz-znacne-posili-stabilitu-a-plynulost-hry
Novinka Nový update pro DayZ značně posílí stabilitu a plynulost hry

Nový update pro DayZ značně posílí stabilitu a plynulost hry

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 2. 2021 18:00

Bohemia Interactive oznamuje vydání aktualizace 1.11 pro multiplayerovou akci DayZ pro PlayStation, Xbox a PC. Update by měl nabízet stabilnější a plynulejší chod a výrazně tak zlepší celkový herní zážitek. Vývoháři zapracovali také na chování NPCs, interakci s vozidly, rybolov, detekci poškození a dalších věcech. Součástí aktualizace je i puška SVAL.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

včera 13:00
5
Reklama

Vývojáři upozorňují, že DayZ 1.11 si pro bezproblémovou implementaci vyžádá kompletní „wipe“ hráčských postav a serverů. Vývojářům to rovněž poskytne čistý základ pro monitorování změn v souvislosti s předchozími updaty zaměřenými na herní ekonomiku.

Verze 1.11 ale není jen o opravách. Ve hře se objeví také obsah v podobě pušky SVAL, která se bude Chernarusi a Livonii objevovat kolem havarovaných vrtulníků.Update nabízí také nové vlajky vzešlé z vítězných návrhů hráčů, kteří se zúčastnili Base Building soutěže na konci minulého roku.

Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama