nvidia-vydala-nove-ovladace-podporuji-grafiky-geforce-rtx-super
PCTuning Novinka

Nvidia vydala nové ovladače, podporují grafiky GeForce RTX SUPER

Mirek Kočí
Mirek Kočí
10. 7. 2019 13:00 4 Sdílej:

Společnost Nvidia vydala nové ovladače GeForce s označením 431.36 WHQL, které podporují nové karty RTX 2060 SUPER a RTX 2070 SUPER, opravují řadu chyb a přinášejí optimalizace pro několik titulů.

Reklama
Reklama

Vylepšení by se mělo týkat her Tom Clancy's The Division 2, Strange Brigade a Metro Exodus, uvádí Nvidia. Krom toho ovladače přinášejí podporu SLI pro závodní titul F1 2019 a opravují chybu, která se projevuje v nabídce Start v operačním systému Windows 10 (1903). Nová verze driverů ale řeší i další neduhy: např. problém s chybou „Code 43“, která postihuje počítače s procesory Intel architektury Sandy Bridge a Windows 10 (1903).

Opraveno by nyní mělo být i blikání obrazu ve hře GTA 5 s aktivním vyhlazováním MSAA a vývojáři se také zaměřili na benchmark Shadow of the Tomb Raider, kdy už by nemělo docházet k pádům aplikace, pokud je aktivní ray tracing. V neposlední řadě opravili i chybu v závodní hře Forza 4.

Ovladače GeForce 431.36 WHQL stahujte odsud.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning