o2-zacne-prevadet-nespotrebovana-data-z-dokoupenych-balicku-do-dalsiho-mesice
Apple Novinka O2 začne převádět nespotřebovaná data z dokoupených balíčků do dalšího měsíce

O2 začne převádět nespotřebovaná data z dokoupených balíčků do dalšího měsíce

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 8. 2016 14:00 4

O2 začne od 25. října převádět nespotřebovaná dokoupená data do dalšího měsíce. Nový způsob čerpání dat zákazníkům operátor umožní využívat nepřetržitě rychlý internet, aniž by přišli o dokoupená data, která nestihli vyčerpat. Firma o tom informovala v tiskové zprávě.

Reklama

„Touto změnou reagujeme na komentáře a dotazy našich zákazníků. Díky převodu dat už se nebudou muset bát, že jim obnovená data propadnou,“ uvedl generální ředitel O2 Tomáš Budník. O2 bude převádět data dokoupená v rámci automatické obnovy datového objemu i z jednorázových datových balíčků všem zákazníkům, kteří u O2 využívají smluvní služby - jak rezidentním, tak firemním. Nevyčerpaných dat ze základních balíčků se naopak převod dat do dalšího měsíce netýká.

V praxi to znamená, že pokud si zákazník s tarifem obnoví datový balíček týden před koncem zúčtovacího období a stihne spotřebovat jen 1 GB, převede mu operátor zbylých 0,5 GB do dalšího měsíce. Během něj tak bude mít k dispozici 2 GB mobilních dat s tím, že nejprve se spotřebují přenesená data z předchozího období. Aktuální objem dat zákazníci uvidí v online samoobsluze Moje O2. Při vyčerpání 80 % a 100 % objemu dat budou i nadále informováni pomocí SMS.

O2 začne nespotřebovaná data převádět 25. října. O změně začne operátor zákazníky informovat už nyní prostřednictvím vyúčtování za služby, od 1. 9. bude změna uvedena také v ceníku na webu www.o2.cz.

Zdroj: O2

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama