Playerunknown´s Battlegrounds: CS:GO má problém
i Zdroj: PCTuning.cz
Hry Článek Playerunknown´s Battlegrounds: CS:GO má problém

Playerunknown´s Battlegrounds: CS:GO má problém | Kapitola 10

Jan Preclík

Jan Preclík

17. 7. 2017 03:00 53

Seznam kapitol

1. PUBG – konečně tvrdá konkurence pro CS:GO 2. První seskok 3. Výbava ve hře 4. Střelné zbraně 5. Pěšky, po souši, po vodě, po kopcích i silnicích
6. Single player versus Coop 7. Nezapomenutelné zážitky 8. Vzhled, nastavení a optimalizace 9. Tipy pro začátečníky 10. Plány do budoucna a závěrečné shrnutí

360 000 prodaných klíčů za první tři dny. Čtyři miliony prodaných kopií a 25 tisíc banů hráčů po třech měsících. Momentálně se titul Playerunknown´s Battlegrounds řadí mezi TOP 5 nejhranějších her na steamu. Nabízí stovky hodin brutálně zábavné adrenalinové akce, která jen tak neomrzí. Otestujte své dovednosti na ostrově smrti i vy.

Reklama

Plány do budoucna

Kromě opravování bugů studio stále pracuje na zlepšování samotné hry. Pojďme se podívat na nejzásadnější plánovaná zlepšení:

  • Hardcore režim by měl dorazit během srpna na evropské servery. V tomto režimu bude k dispozici pouze pohled z první osoby. Možnost klasické hry ze třetí osoby však v klasickém režimu zůstane nadále
  • Chystá se nová mapa o poloviční rozloze – tedy 4 × 4 kilometry. Situována má být do americké pustiny, což bylo nedávno doloženo i screenshotem. V budoucnu mají být k dispozici celkem tři mapy.
  • Ve vývoji je i tzv. zombie režim. Kdy jej do hry přidají, však zatím není zcela jasné.
  • Dle nedávných zpráv má hra opustit Early Access v říjnu tohoto roku, pokud vše půjde podle plánu.
  • Konzoloví hráči vlastnící Xbox One se mohou také těšit na souboje na život a na smrt. Preview verze byla ohlášena na tuto konzoli s datem vydání do konce roku 2017. Zda hra vyjde i na PS4 zatím není zcela jasné. Vývojáři však nedávno vydali prohlášení, že přemýšlí o dalších platformách a vzhledem k tržnímu úspěchu hry se tak dá předpokládat, že i fanoušci Sony se v blízké budoucnosti dočkají.
  • K momentálním režimům počasí (slunečno, dešti a západu slunce) bude přidána i mlha.
  • Přibude možnost vyskakování z oken, skoků přes překážky a vozidla a přelézání plotů

Závěr

Koupě Playerunknown´s Battlegrounds je rozhodně povinností každého milovníka týmových survival akcí. Hra perfektně kombinuje prvky stealth, camper i přímé akce. S odehranými hodinami se sami poučujete z vlastních chyb a snažíte se svůj gameplay přizpůsobit možnostem aktuální hry. Přicházíte na nové strategie a vaše dovednosti se raketově zlepšují.

Díky kooperativnímu režimu hry si zlepšíte své taktické a strategické dovednosti, nemluvě o kuriozních momentech, které doslova píše sám život. Vůle vašich nepřátel přežít je totiž stejně intenzivní jako ta vaše. Jejich chyby však můžete využít ke své výhodě.

Po grafické stránce vypadá hra velmi obstojně a i přesto, že narazíte na bugy, které vývojáři intenzivně odstraňují, je požitek z Early Access režimu hry maximální. Od svého téměř čtyřměsíčního launche doznala hra značných vylepšení ať už po vizuální, tak i herní stránce.

S postupem času jsou do hry přidávány další zbraně, možnosti a v budoucnu se můžeme těšit i na nové herní režimy. Osobně jsem velmi rád, že jsem svědkem toho, jakým směrem se celá hra ubírá a jsem plný očekávání, co přinesou další updaty. 

Za cenu 29,99 € dostanete stovky hodin herního času. Díky svému konceptu se dá hrát takřka pořád. Stačí si vybrat k seskoku jiné místo, než na které jste zvyklí a celý průběh hry nabere absolutně jiné obrátky. Čtyřiašedesát kilometrů čtverečních je opravdu rozlehlá plocha a i po dvou stovkách odehraných hodin je stále co objevovat. Nemusíte se bát, že by vás hra během pár hodin omrzela (pokud tedy máte nervy na časté umírání, než se do hry dostanete).

Vzácný oblek, který lze získat
i Zdroj: PCTuning.cz
Vzácný oblek, který lze získat

Playerunknown's Battleground
KLADY
Playerunknown´s Battlegrounds: CS:GO má problém
i Zdroj: PCTuning.cz
Playerunknown´s Battlegrounds: CS:GO má problém
i Zdroj: PCTuning.cz
ZÁPORY
rozlehlá mapabugy
grafikadokreslování přírody
replayabilita 
atmosféra 
Orientační cena s DPH: 29,99 eur (800 Kč)
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama