prikladna-podpora-vybehova-nokia-3-dostava-android-pie
Novinka Příkladná podpora: Výběhová Nokia 3 dostává Android Pie

Příkladná podpora: Výběhová Nokia 3 dostává Android Pie

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 6. 2019 17:00 2

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, oznámila dostupnost aktualizace s Androidem 9.0 Pie pro svůj levný model Nokia 3. Ten velmi dobře znají i čeští uživatelé. V tuzemských obchodech se začal prodávat už v roce 2017.

Reklama
Reklama

Nokia 3 je tak již devatenáctým chytrým telefonem z dílen HMD Global, který se aktualizace na nejnovější Android dočkal. Výrobce distribuuje update formou OTA. Dostupnost softwaru můžete ověřit v nabídce Nastavení – O telefonu – Aktualizace softwaru.

Mezi novinky aktualizace patří kromě jiného i zajímavé funkce App Actions a Digital Wellbeing. První napomáhá k rychlejšímu použití telefonu předpovídáním dalšího kroku a zobrazením uživateli doporučené akce. Druhá pomáhá uživateli omezit vlastní závislost na smartphonu.

Aktualizace nabízí rovněž nejnovější bezpečnostní záplaty a vylepšenou výdrž baterie díky funkci Adaptive Battery, která využívá hloubkové učení k analýze využití kapacity akumulátoru u nejdůležitějších aplikací. Součástí updatu je i funkce Adaptive brightnes, jež automaticky přizpůsobuje jas displeje podle naučených zvyklostí uživatele.

Aktualizace pro Nokii 3 je uvolňována postupně a dostupnost se může v jednotlivých regionech lišit.

Příkladná podpora: Výběhová Nokia 3 dostává Android Pie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning