pripravuje-samsung-zmensenou-verzi-galaxy-s7
PCTuning Novinka

Připravuje Samsung zmenšenou verzi Galaxy S7?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
15. 3. 2016 09:00 2 Sdílej:

Podle dobře informovaného zdroje serveru SamMobile jihokorejský výrobce připravuje konkurenta pro dosud nevydaný iPhone se. Zmenšený model Galaxy S7 bude cílit hlavně na ty, kteří nechtějí po kapsách tahat obří placky. Nabídnout má více než dostatečný výkon v ještě relativně kompaktním balení.

Reklama
Reklama

O výbavě chystaného Galaxy S7 Mini toho mnoho nevíme. Ale podle dostupných informací by displej neměl být úplně malý. Jeho úhlopříčka by měla být 4,6 palce, o žádnou „miniaturu“ tedy nepůjde. Rozlišení displeje má být jen HD (1 280 × 720 obrazových bodů).

Smartphone by měl používat procesor Snapdragon 820 od Qualcommu nebo tovární Exynos 8890. Operační paměť by měla mít kapacitu 3 GB. Ani zmenšená verze podle všeho nebude ochuzena o slot pro paměťové karty. To jsou ale prozatím jen spekulace. Stejně jako použití dvanáctimegapixelového hlavního fotoaparátu. Telefon má být tlustý 9,9 milimetru.

Jihokorejský výrobce by mohl zmenšený model představit ve stejný den, kdy Apple odhalí iPhone se. Jeho premiéra se očekává 21. března.

Zdroj: SamMobile

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning