Project Zero – další způsob jak ukrýt kabely, tentokrát od MSI
i Zdroj: twitter/ chi11eddog
Novinka Project Zero – další způsob jak ukrýt kabely, tentokrát od MSI

Project Zero – další způsob jak ukrýt kabely, tentokrát od MSI

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

24. 5. 2022 20:00 1

Že by nový trend v uklizenosti a eleganci?

Reklama
Reklama

Včera jseme psal o Project Stealth, což je výmysl firmy Gigabyte jak ukrýt kabely. Konektory základní desky a grafické karty se přesunou na zadní stranu, k čemuž musí být i speciálně upravená skříň. Pak není vidět ani drátek. Stejný způsob asi zvolila i firma MSI, akorát tedy projekt pojmenovali „Zero“. Minimálně je tento slogan vidět na desce pod paticí procesoru a na chladiči nad paticí. Zatím máme jen fotky základní desky, která je mohutně obrněná a stejně jako u desky Gigabyte má konektory na zadní straně. Mělo by jít o nějakou verzi z řady MSI MEG Unify. 

Dá se očekávat, že MSI pracuje na podobném (možná identickém) systému jako Gigabyte. To znamená upravit určité komponenty včetně skříně, aby se dalo dosáhnout úplného skrytí veškeré kabeláže. Idea je to sympatická, mohli by se jí chytit i další výrobci a postupem času bychom dosáhli stavu dokonalosti. Aspoň uvnitř PC skříně.

Zdroj: tomshardware

Základní desky nakoupíte u CZC

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning