prvni-notebookove-grafiky-pascal-pry-prijdou-uz-pristi-mesic
PCTuning Novinka

První notebookové grafiky Pascal prý přijdou už příští měsíc

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
3. 7. 2016 21:15 1 Sdílej:

Blíží se vydání další z rodiny grafických karet Pascal pro desktopové počítače, která by měla být oficiálně odhalena již v příštím týdnu. Nvidia ale údajně rozhodně nechce přibrzdit a již na příští měsíc si připravila odhalení prvních modelů mobilních grafik s čipem Pascal. 

Reklama
Reklama

To je poměrně překvapivé vzhledem k tomu, že jeden z největších vývojářů a výrobců grafických karet teprve nedávno vydal vylepšené verze čipů devítisté řady GeForce s přízviskem MX. Nicméně některé zdroje skutečně hovoří o odhalení první mobilní grafiky s GPU Pascal již na začátku srpna. 

 

První notebooky s doposud nespecifikovaným grafickým čipem by přitom mohl nabídnout už veletrh Gamescon, který se bude konat od 17. do 21 srpna v sousedním Německu. Spekuluje se také o tom, že prvními modely notebooků, které ponesou nejspíše čipy GTX 1080M či GTX 1070M budou GT73 a GT83 z herní série Gaming od MSI. 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning