s-operatorem-nordic-telecom-muzete-zaskat-internet-na-ctyri-roky-o-ctvrtinu-levneji
Novinka S operátorem Nordic Telecom můžete záskat internet na čtyři roky o čtvrtinu levněji

S operátorem Nordic Telecom můžete záskat internet na čtyři roky o čtvrtinu levněji

Mirek Kočí

Mirek Kočí

26. 2. 2020 17:00 1

Na sobotu 29. února si Nordic Telecom připravil pro své zákazníky speciální akci, v níž nabídne pevný internet o čtvrtinu levněji, a to na na dobu čtyř let. Čtyři vybraní výherci, kteří si internet v tento den u Nordic Telecom objednají, navíc získají internet na stejné období zcela zdarma.

Reklama
Reklama

Všichni zákaznicí, kteří si u Nordic Telecom v sobotu 29. února objednají internet, získají slevu 25 % z měsíční ceny paušálu na celé čtyři roky. Zákazníci přitom mohou vybírat z produktů, jako je nejmodernější Nordic 5G, pevný internet DSL, LAN, Wi-Fi nebo připojení přes optický kabel, a to podle své kontaktní adresy a podle toho, kolik chtějí ušetřit. U každé technologie totiž sleva dosáhne jiné výše, např. při tarifu Nordic 5G plus se standardním paušálem 555 Kč/měsíčně zákazník během čtyřletého období uspoří 6 660 Kč.

S operátorem Nordic Telecom můžete záskat internet na čtyři roky o čtvrtinu levněji

Čtyři vybraní zákazníci, kteří si v tento den služby od operátora objednají, navíc mají šanci vyhrát internet na období dalších čtyř let zcela zdarma, přičemž u tarifu Nordic 5G plus se jedná o výhru v hodnotě 26 640 Kč. Výherci budou vybráni 1. dubna.

Dostupnost produktů Nordic Telecom na vybrané adrese si můžete ověřit na webové stránce www.nordictelecom.cz a internet si jednoduše objednat online. Všechny služby poskytované operátorem jsou navíc nabízeny bez závazku, takže je zákazníci mohou kdykoli zrušit bez dalších poplatků.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning