samsung-a-fastweb-zahajily-v-italii-zkusebni-provoz-prvni-site-5g-s-technologii-fwa
Novinka Samsung a Fastweb zahájily v Itálii zkušební provoz první sítě 5G s technologií FWA

Samsung a Fastweb zahájily v Itálii zkušební provoz první sítě 5G s technologií FWA

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 2. 2019 20:00

Společnost Samsung informovala o řadě nových partnerství s mobilními operátory v souvislosti se sítěmi 5G, která budou provázet celoevropské uvedení modelu Galaxy S10 5G na letošní léto.Smartphone bude dostupný ve Francii, Německu, Itálii, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii. V České republice se zatím prodávat nebude.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
14
Reklama

„Samsung má na svém kontě celou řadu revolučních prvenství v oboru, a s hrdostí oznamujeme, že díky spolupráci s některými z našich nejosvědčenějších partnerů z řad mobilních operátorů uvedeme letos v létě na trh telefon Galaxy S10 5G,“ uvedl DJ Koh, prezident a generální ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung Electronics.

Samsung a Fastweb zahájily v Itálii zkušební provoz první sítě 5G s technologií FWA
i Zdroj: PCTuning.cz

 Uživatelé Galaxy S10 5G budou moci využívat výhod konektivity sítí 5G díky spolupráci s následujícími operátory: Deutsche Telekom,EE, Orange, Sunrise, Swisscom, TIM, Telefonica a Vodafone.

Sítě 5G, které S10 5G podporuje, nabízejí ve srovnání se sítěmi 4G až dvacetkrát vyšší přenosové rychlosti a umožňují tak velmi rychlé streamování i stahování, možnost vytvořit z telefonu výkonný hotspot nebo jej používat k videohovorům v rozlišení 4K.

Samsung Galaxy S10 5G je vybaven jemným displejem Infinity-O s úhlopříčkou 6,7 palce, který je vůbec největším panelem, jaký byl v řadě Galaxy S použit, dále tu je snímač 3D Depth k pořizování trojrozměrných snímků pro Video Focus Live a Automatic Ruler a baterie s kapacitou 4 500 mAh se superrychlým nabíjením o výkonu 25 W. Smartphone zaujme i výkonným procesorem Exynos 9820, 8 GB operační paměti a 256GB vnitřním úložištěm.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama