samsung-galaxy-a2-core-android-pie-go-edition-je-urcen-pro-nenarocne
Novinka Samsung Galaxy A2 Core Android Pie (Go Edition) je určen pro nenáročné

Samsung Galaxy A2 Core Android Pie (Go Edition) je určen pro nenáročné

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 4. 2019 12:00 2

Samsung bez velkého povyku představil dalšího zástupce své široké rodiny smartphonů. Galaxy A2 Core Android Pie (Go Edition) zaujme upraveným operačním systémem Android a nízko postavenou cenou.

Reklama

Nový samsung je určen hlavně uživatelům na rozvíjejících se trzích a lidem, kteří s chytrými telefony teprve začínají. Odpovídá tomu ostatně i výbava. Na čelní straně zařízení najdeme pětipalcový displej s dnes již zapomenutým qHD rozlišením 960 × 540 pixelů. Uvnitř pak tepe osmijádrový procesor Exynos 7870 s grafickou jednotkou Mali-T830. Je tu také 1 GB operační paměti a 16 GB paměti pro data s možností dalšího navýšení o až 256 GB. Jako operační systém byl zvolen Android 9.0 Go, který je speciálně určen pro nejlevnější smartphony.

Galaxy A2 Core Android Pie (Go Edition) má samozřejmě také dva fotoaparáty pro zachycení momentek. Oba snímače mají skromné rozlišení pět megapixelů. Z další výbavy zmiňme 3,5mm jack pro sluchátka, šuplíčky pro dvě SIM, podporu FM radia, VoLTE a 2600mAh baterii.

Na indickém trhu se nový Samsung Galaxy A2 Core Android Pie (Go Edition) za 5 290 indických rupií, v přepočtu asi 1 700 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama