sportovni-naramek-honor-band-4-potesi-cenou-i-dlouhou-vydrzi
PCTuning Novinka

Sportovní náramek Honor Band 4 potěší cenou i dlouhou výdrží

mirek-koci
Mirek Kočí
12. 10. 2018 08:00 1 Sdílej:

Na Pražském hradě byl kromě nového telefonu Honor 8X včera představený i nový Honor Band 4. Tento chytrý náramek může fungovat jako dálkový spouštěč při pořizování fotografií a mnozí (zejména zapomnětliví) uživatelé ocení i užitečnou funkci hledání smartphonu.

Reklama
Reklama

Honor Band 4 má barevný AMOLED displej úhlopříčky 0,95 palce, který zobrazuje vše důležité – od času přes datum až po počet ušlých kroků a také různé notifikace (SMS, messenger, zmeškané hovory atd.). Rozlišení obrazovky je 240 × 120 pixelů, nechybí slušivé 2,5D zaoblení skla.

Náramek je voděodolný do hloubky až 50 metrů, takže s ním můžete i plavat a potápět se. Díky vestavěnému gyroskopu a akcelerometru dokonce pozná, jakým stylem právě plavete. Nechybí mu však ani klasické funkce, jakými jsou monitoring srdečního tepu nebo schopnost sledování a sdílení každodenní tréninkové aktivity. Kapacita napevno zabudované baterie činí 100 mAh a výrobce na jedno nabití deklaruje výdrž až 14 dnů (při běžném používáním)

Honor Band 4 se na našem trhu objeví v listopadu za 1 299 Kč. Na výběr bude v černé, modré a růžové barvě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning