takhle-vypada-cyberpunk-2077-s-ray-tracingem-podivejte-se
Novinka Takhle vypadá Cyberpunk 2077 s ray tracingem. Podívejte se!

Takhle vypadá Cyberpunk 2077 s ray tracingem. Podívejte se!

Mirek Kočí

Mirek Kočí

12. 6. 2019 19:30 4

Nvidia a vývojářské studio CD Projekt Red spojují síly. Obě společnosti v uplynulých hodinách oznámily, že spolupracují na implementaci technologie ray tracing do titulu Cyberpunk 2077. Zároveň s tím byly uveřejněny i i nové screenshoty, které ukazují, že hra díky tomu bude vypadat opravdu parádně.

Reklama

„Cyberpunk 2077 je neuvěřitelně ambiciózní hra kombinující pohled z první osoby s propracovanými RPG prvky. Její příběh se zároveň odehrává ve spletitém světě, který hráče dokáže opravdu vtáhnout,“ řekl Matt Wuebbling z Nvidie. „Věříme, že svět Cyberpunku bude značně těžit z realistického osvětlení, které ray tracing dokáže nabídnout.“

Cyberpunk 2077 je akční adventura v otevřeném světě zasazená do Night City, megapole zmítané posedlostí mocí, okázalostí a tělesnými modifikacemi. Hráč se vžije do role V, žoldáka a psance, který se snaží získat jedinečný implantát představující klíč k nesmrtelnosti. Bude možné přizpůsobovat kybernetické vybavení i schopnosti postavy a také herní styl. Prozkoumávání rozsáhlého města s sebou ponese řadu voleb, které budou utvářet příběh i svět okolo hráče.

Na nové screenshoty se podívejte níže. Na úplném konci článku pak najdete prezentaci Cyberpunku 2077 na veletrhu E3. 

Takhle vypadá Cyberpunk 2077 s ray tracingem. Podívejte se!
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama