varta-fast-wireless-charger-je-bezdratova-nabijecka-s-dvema-civkami
Novinka Varta Fast Wireless Charger je bezdrátová nabíječka s dvěma cívkami

Varta Fast Wireless Charger je bezdrátová nabíječka s dvěma cívkami

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 8. 2020 12:00

Nová bezdrátová nabíječka Varta přichází s podporou rychlého nabíjení (až 10 W) a možností využít nabíjení ve vertikální a horizontální poloze nebo také s možností „položení“ např. na stůl. Snadno tak lze nabíjet např. při sledování filmu na telefonu.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
15
Reklama

Fast Charger je postaven na dvou cívkách, což má zajistit bezproblémové nabíjení bez nutnosti dlouze polohovat telefon. Stojánek je navíc vybaven protiskluzovými plochami. Pro využití stačí připojit jakoukoli nabíječku s podporou Quick Charge 2.0/3.0 s tím, že pro nabíjení může smartphone využít výkon 5, 7,5 nebo 10 W.

Další možností je samozřejmě připojit Fast Charger také k powerbance nebo např. k počítači (za cenu pomalejšího nabíjení). Zařízení je Qi kompatibilní a podporuje tak nejen telefony Android, ale také iOS. Nechybí LED indikace nabíjení.

Varta Fast Wireless Charger je bezdrátová nabíječka s dvěma cívkami
i Zdroj: PCTuning.cz

Cena Varta Fast Wireless Charger je vysoká 899 Kč, nicméně v tomto obchodu je k dostání za 674 Kc, což už není tak hrozné.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama