viber-umoznuje-prijimat-telefonicke-hovory-a-sms-zpravy-bez-roamingovych-poplatku
Novinka Viber umožňuje přijímat telefonické hovory a SMS zprávy bez roamingových poplatků

Viber umožňuje přijímat telefonické hovory a SMS zprávy bez roamingových poplatků

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 4. 2019 15:00 1

Viber oznamuje zahájení své zcela nové služby pro registrované uživatele, Viber Local Number . Ta umožňuje uživatelům používat lokální číslo, ať jsou kdekoliv. Kdokoliv, kdo nepoužívá Viber, jim tak může volat nebo posílat SMS na toto číslo bez jakýchkoliv roamingových poplatků. Nutnou podmínkou je ale připojení k internetu, ať už přes Wi-Fi nebo mobilní data. Což v odlehlých částech světa leckdy může představovat problém.

Reklama

Služba Viber Local Number bude časem dostupná po celém světě. Mezi první země, kde je možné pořídit si takové lokální číslo, patří Velká Británie, Spojené státy americké a Kanada. Další státy mají v blízké budoucnosti přibývat. Prvních 10 000 uživatelů získá tuto službu za speciální cenu 1,99 dolaru měsíčně. Další uživatelé zaplatí měsíčně 4,99 dolaru a službu mohou každý měsíc vypovědět bez poplatků.

A jak Viber Local Number získat? Velmi jednoduše. Stačí si v aplikaci otevřít záložku Více a kliknout na Místní Viber číslo. „Jsme rádi, že můžeme uživatelům nabídnout další možnost, jak se cítit v bližším kontaktu s těmi, se kterými komunikovat potřebují nebo chtějí. Ať jde o expaty, kteří potřebují lokální číslo nebo o obchodníky, kteří potřebují, aby jejich klienti měli pocit, že jsou jim vždy na blízku, tato nova služba jim dává možnost být lokální, ať již jsou kdekoliv.“

Viber Local Number je dostupné pro iOS a Android verzi mobilní aplikace Viber.

Viber umožňuje přijímat telefonické hovory a SMS zprávy bez roamingových poplatků
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama