vime-kdy-apple-predstavi-novy-ios-13-s-tmavym-rezimem
PCTuning Novinka

Víme, kdy Apple představí nový iOS 13 s tmavým režimem

mirek-koci
Mirek Kočí
18. 3. 2019 10:45 Sdílej:

Společnost Apple rozeslala mezi novináře pozvánku na vývojářskou konferenci WWDC (Worldwide Developers Conference), na které by měly být představeny softwarové novinky pro nadcházející měsíce. Letošní ročník se bude konat od pondělí 3. do pátku 7. června.

Reklama
Reklama

Letošní ročník Worldwide Developers Conference bude výjimečný, neboť jde o jubilejní 30. každoroční akci Applu z oblasti softwaru a tak se máme na co těšit. Dějištěm akce se stane McEnery Convention Center v San Jose.

Americký výrobce samozřejmě ani tentokrát nezveřejnil, jaké novinky na úvodní keynote představí, ale podle spekulací se odhalení dočká nová verze iOS s pořadovým číslem 13. Očekává se rovněž premiéra operačních systémů macOS 10.15, watchOS 6  a tvOS 13.

Akce WWDC je konference určená primárně vývojářům a tomu odpovídá i program nabitý desítkami, ba možná stovkami technicky zaměřených přednášek, které proběhnou pod vedením inženýrů kalifornské značky. Vstupenka na letošní ročník stojí 1 599 dolarů, tedy asi 36 tisíc korun.

Zdroj

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning