vychazi-roguelike-rpg-children-of-morta
Novinka Vychází roguelike RPG Children of Morta

Vychází roguelike RPG Children of Morta

Mirek Kočí

Mirek Kočí

4. 9. 2019 11:00

RPG Children of Morta od 11 Bit Studios se konečně dostává na pulty obchodů. Došlo k tomu čtyři roky poté, co hře na Kickstarteru pomohli se zafinancováním fanoušci. Příběh titulu se točí kolem rodiny Bergsonových, která hlídá mystickou horu Morta již celé generace a právě teď ji čeká souboj s prastarým zlem.

Reklama
Reklama

Stěžejním prvkem hry je zabíjení monster a jejich bossů v nejrůznějších podobách. Každý z členů rodiny má přitom svůj jedinečný styl boje, který mnohdy přináší výhody, ale často i nevýhody. Někdo preferuje boj nablízko, další rád střílí z luku a jiný zase využívá magii. Ve hře nebudete ale jen kosit nepřátele, protože to by časem omrzelo, dojde tak i na řešení zamotaných rodinných vztahů.

Children of Morta má líbivý pexelartový vizuál a cestu za záchranou hory vám zpříjemní i povedený soundtrack. Hra pro počítače již vyšla na Steamu a GOGu, na verze pro Xbox One, PlayStation 4 a Switch si musíte počkat do 15. října.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning