world-of-tanks-console-k-sedmemu-vyroci-vydavaji-novou-sezonu
Novinka World of Tanks Console k sedmému výročí vydávají novou sezónu

World of Tanks Console k sedmému výročí vydávají novou sezónu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 3. 2021 12:00

Po nedávných sedmých narozeninách hry World of Tanks Console tým vývojářů přichází s dalším rozšířením a zahajuje tak pátou sezónu nazvanou Flashpoint, která potrvá od 9. března do 26. dubna.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Ať už hrajete se sezónním pasem nebo bez něj, všichni hráči dostanou příležitost využít titánskou sílu, kterou je bezesporu 50TP Prototyp. S tímto tankem se vrací na bitevní pole drsná síla. Slavný stroj lze odemknout spolu s odměnami, jako je velitel na míru, klíčové karty, zlato, stříbro, spotřební materiál, Boost Ops a exkluzivní emblémy Flashpoint.

Vedle všech výše uvedených bonusů mají držitelé Season Passu možnost odemknout další odměny na všech úrovních, včetně Creighton Abrams Hero Commander, Type 59-11, T-100 a dokonce i T77 Tank a Hero Skin! A to není vše, pokud splní všechny úrovně, vyhrají dostatek zlata na nákup dalšího Season Passu s jejich výhrami.

V následujících týdnech budou moci hráči zažít také zcela novou sestavu polských středních tanků a obohatit tak svou virtuální garáž. Od Tier V DS PZlnz přes CS 44, CS 53 a CS 59 se řada dostává až na úroveň X CS63 s jedinečnou plynovou turbínou, která umožňuje hráčům zapnout masivní zrychlení a zvýšení rychlosti pro taktické manévry.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama