zalman-zm-nc2-chladici-podlozka-az-pod-16-notebooky
PCTuning Novinka

Zalman ZM-NC2: chladící podložka až pod 16" notebooky

mirek-koci
Mirek Kočí
27. 4. 2017 12:30 Sdílej:

Původní chladicí systémy instalované v noteboocích často nestíhají. Chladicí podložky pak představují řešení, které přináší dodatečnou podporu celého chladicího procesu, aniž by zruinovalo váš rodinný rozpočet.

Reklama
Reklama

Chladicí podložka podložka ZM-NC2 je kompatibilní s laptopy a notebooky s úhlopříčkou až šestnáct palců. Její design je tradiční, nelze tak čekat žádné výstřelky. Jde o klasickou placku s mírným sklonem pro lepší komfort pro psaní, v jejímž středu je umístěn ventilátor s průměrem 140 mm.

Ve spodní části celého chladicího zařízení najdeme speciální úchytky pro snadné a přehledné uspořádání kabeláže a ostatního připojení. Protiskluzové prvky pak zabrání klouzání ZM-NC2 po povrchu stolu.

Chladicí podložka Zalman ZM-NC2 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a specializovaných prodejen. Doporučená koncová cena je 369 Kč včetně DPH.

Technické údaje:

  • Použitý materiál: plasty, guma, kov
  • Rozměry: 340 × 310 × 45 mm
  • Kompatibilita: 16" notebooky
  • Ventilátory: 140 mm
  • Port: USB 2.0

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning