zname-mozne-datum-predstaveni-novych-telefonu-iphone
Novinka Známe možné datum představení nových telefonů iPhone

Známe možné datum představení nových telefonů iPhone

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 8. 2019 17:00 1

Příští měsíc se uskuteční očekávaná keynote společnosti Apple, na které americký gigant představí novou generaci telefonů iPhone. Firma zatím žádný termín oficiálně neuvedla a ani nenaznačila, jakých novinek se dočkáme, vše ale nasvědčuje tomu, že letošním dnem D pro Apple bude 10. září.

Reklama
Reklama

Toto datum totiž zmiňuje screenshot skrytý v sedmé testovací verzi operačního systému iOS 13, který má název HoldForRelease. Na obrázku lze zřetelně vidět aplikaci Kalendář odkazující na úterý 10. září. Připomeňme, že loňské iPhony Apple odhalil 12. září.

Dle nepotvrzených zpráv Apple pro tento rok chystá trojici nových iPhonů, jejichž součástí má být čipset A13 s kódovým označením Cebu. Ve výbavě mají telefony mít také vylepšené fotoaparáty, baterie s vyšší kapacitou než mají současné modely a zřejmě  i podporu bezdrátového reverzního dobíjení.

Známe možné datum představení nových telefonů iPhone

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning