znate-deset-nejdrazsich-aplikaci-pro-android-v-google-play
Apple Novinka Znáte deset nejdražších aplikací pro Android v Google Play?

Znáte deset nejdražších aplikací pro Android v Google Play?

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 8. 2012 13:00 5

Redaktoři zahraničního serveru Droid-Life se pustili do hledání deseti nejdražších aplikací v obchodě Google Play, které si pořídí pravděpodobně jen uživatelé s tučným kontem a nebo ti, kdo se rádi chlubí ostatním.

Reklama

Vývojáři se většinou snaží uspět tím, že své hry či aplikaci nabízí za co nejnižší cenu. Obvykle jde o částku 0,79 euro či 0,99 dolaru. Novým trendem jsou ale také programy, za které si pořádně připlatíte.

Úkol najít deset nejdražších aplikací pro Android byl nakonec lehčí, než byste čekali. S výjimkou vývojářů Unbound Medicine, Inc, kteří mají na svědomí řadu titulů věnovaných lékařství a studentům medicíny, a jejich aplikací Medicine Central, Anesthesia Central či Davis’s Drug Guide, se zbytek drahých programů nese ve stylu hloupostí „Ukaž, že na to máš“.

Na Google Play lze nejdražší aplikaci zakoupit za 200 dolarů, což je mimochodem i limit virtuálního obchodu Googlu. Pokud se podíváme na nejbližšího konkurenta Androidu, platformu iOS, zjistíme, že situace je velmi podobná.

Nejdražší aplikace pro iPhone se jmenuje VIP Black a stojí neskutečný tisíc amerických dolarů, tedy asi jednadvacet tisíc korun. Skrze tuto speciální službu si zákazníci mohou například objednat tryskáč či vrtulník a další služby kdykoliv se jim zamane.

Znáte deset nejdražších aplikací pro Android v Google Play?
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: Droid-Life

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama