profile-image

masoxcz

6 248 bodů
Zbývá 252 bodů do dalšího levelu
6 000 6 500
17. 6. 2026 16:51 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
15. 6. 2026 20:31 Komentář
4 b
15. 6. 2026 17:14 Denní návštěva
4 b
15. 6. 2026 17:14 Přečtení článku
2 b
15. 6. 2026 13:26 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
15. 6. 2026 05:39 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
14. 6. 2026 09:15 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
14. 6. 2026 07:39 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
11. 6. 2026 06:24 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
10. 6. 2026 13:37 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
10. 6. 2026 13:37 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
10. 6. 2026 13:37 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
10. 6. 2026 13:36 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
10. 6. 2026 12:41 Komentář
0 b
Příliš mnoho událostí v intervalu
10. 6. 2026 12:38 Komentář
0 b
Příliš mnoho událostí v intervalu
10. 6. 2026 12:37 Komentář
0 b
Příliš mnoho událostí v intervalu
10. 6. 2026 12:34 Komentář
0 b
Příliš mnoho událostí v intervalu
10. 6. 2026 12:33 Komentář
0 b
Příliš mnoho událostí v intervalu
10. 6. 2026 09:34 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
10. 6. 2026 09:28 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
10. 6. 2026 09:16 Komentář
0 b
Příliš mnoho událostí v intervalu
10. 6. 2026 09:06 Komentář
0 b
Příliš mnoho událostí v intervalu
10. 6. 2026 08:38 Získání negativního hodnocení komentáře
-1 b
10. 6. 2026 07:26 Komentář
0 b
Příliš mnoho událostí v intervalu
10. 6. 2026 07:07 Denní návštěva
12 b
Bonus za tři dny v kuse

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
15. 6. 2026 20:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Článek jak ze sedmičky pionýrů.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Ta "změna" nepřišla s přelomem století. Ona nepřišla fakticky vůbec nikdy, protože během celý historie obchodovali přesně takle. CO už uměli, dodali ve kvalitě na kterou si zákazník dohlídnul, nebo ve kvalitě která jim prošla. Co ještě neuměli, to se velmi rychle naučili.
Na jejich straně k žádný změně nedošlo.
Naopak, na straně západu došlo k tomu, že si toho před cca 25 lety poprvé někdo konečně ráčil všimnout.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Další zcela typickej slaměnej panák. Co tam máš dál? Další slaměný panáky.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Stejně jako minuile tu taháš slaměnýho panáka, už jseš s tím vyloženě trapnej. Ty jsi napsal jenom "já myslím", NIC VÍC. Stejně jako jsi nenapsal, co přesně by ti tví autoři na to téma měli kde napsat. Hledat to nebudu, ale klidně se vsadím, že na to téma nenapsali nikdy nic, protože kdyby jo, tak bys to uvedl jako protiargument. Tys nanapsal doslova vůbec nic, protože NIC NEMÁŠ. Vystupuješ jako školkáč, tak jdi mezi svý.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:34 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Zasek se ti gramec, stejně jako minule. A slaměnýho panáka, stejně jako minule. Co tam máš dál? Nic, jen ty svý bláboly a fabulace.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Drewo I kdybych nebyl, ve srovnání s vámi dvěma je mozkovým titánem i úlomek betonovýho obrobníku. Co tam máš dál?

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 09:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina takže akorát zase další bláboly a argumentační fauly. rozporuješ dva pečlivě vybrané konkrétní příklady z mnoha tisíc, který jsem uvedl jako ilustraci faktu, že nejenže o nekvalitě čínské výroby vznikly případové studie, a tisíce odborných i popularizačních článků, ale DOKONCE i minimálně dvě knížky špičkového autora primárně politických thrillerů, ty scifimamlasi (u Crichtona je scifi jako Jurský Park a Kmen Andromeda zcela okrajová záležitost), a kdyby sis dal aspoň náznak práce s vyhledáním relevantrních informací, tak bys to nikdy nemohl napsat, protože zcela úmyslně kompletně zamlčuješ existenci všeho ostatního, co o tom bylo napsáno a natočeno.

A navíc je zcela nepravdivé tvoje tvrzení, že se byznys změnil a že Čína kvalitu dramaticky zvedla. Protože na výběr ze spektra poměru mezi cenou a kvalitou dávají pořád (a když si to nepohlídáš, dají ti kvalitu tak shitovou, že se nestačíš divit.

Ne, svoje tvrzení jsi od nich nebral, protože to bys je uvedl rovnou. Tys prostě vyzvracel jenom "já myslím, tedy jsem" a teď to zkoušíš zachránit tím, že sis našel nějaká jména ve vyhledávači. Tahle hovna by sis nežral ani ty sám. Jseš buď trotl, nebo zoufale línej, nebo spíš oboje dohromady.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 09:06 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Drewo Ty máš taky velkej problém s chápáním textu, viď? přečti si to ještě jednou a vraž si facku, protože on napsal jenom "myslím si že je to jinak". což je, hodně slušně řečeno, akorát zvratek. stejně jako to tvoje.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 07:26 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Tvrdíš že si něco "myslíš". Ale že bys to vyfutroval věcnýma argumentama tě ani nenapadne (protože to samozřejmě nejde, protože doslova všichni vědí, jak to vždycky bylo a jak to je).

Ono totiž už za socoše se sem dovážely dva druhy čínskýho lančmítu. Ve světle modře a světle červeně potištěný plechovce, a stál tuším 27 Kčs. A pak sytě červenej ve stejně velký plechovce, která stála kolem 12 Kčs. Můžeš dvakrát hádat, kterej nešel žrát a byl dobrej akorát na mazání tankovejch pásů, a kterej pak začalo vyrábět Hamé.
To samý platilo pro čínský pera (tzn taková ta propiska s excentrickým mikrohrotem, která jediná byla na prvním stupni povolená jako alternativa k peru plnicímu). Školní plňák stál kolem 15 kaček a plnil se z kalamáře, protože bombičky tu ještě nebyly. Číňana jsi mohl mít za 30 nebo taky za 70, jeden se lámal už při křivým pohledu, a druhým jsi mohl ubodat půlku útočící imperialistický pěchotní divize a pak jím o tom napsat epickou báseň v jambickým pentametru.
Norinco vyrábí nejen levný rachtáky, který tě v obranný situaci zabijou tím, že se okamžitě kousnou a nevystřelí (protože na maloobchodě stojí třetinu toho co ostatní), ale taky vyšší střední třídu zbraní, a můžeš si objednat dokonce díly s přídavky na spasování a postavit si z nich luxusní speciál, protože si můžeš dokonce říct materiály a způsob jejich zušlechtění.
Číňani dokonce vyrábí pneumatiky nejen v kvalitě lisovanejch štěnic, ale taky gumy pro supersporty, který si s michelinkama a pirellkama můžou klidně podat ruce. Nápověda: letecký gumy kromě GoodYearu a Michelinu dělá ještě jedna firma. Můžeš hádat, jak se jmenuje.

A kromě toho všeho, kdybys trochu tušil která bije, věděl bys, že o fenoménu mnoha úrovní kvality čínský výroby spousta lidí, co s tím měli co do činění, napsala od osmdesátek hromady článků a knížek, kterejch je plnej internet, kde popisujou jak to tam celý funguje. BTW možná jsi viděl film Skandální Odhalení nebo četl jeho knižní předlohu od Michaela Crichtona (1993). Případně jeho další knížku (kterou mě překvapuje že dodnes nikdo nezfilmoval ani nepřeložil do češtiny) Airframe (1997). Ani v jedný kvalita výroby v Číně sice není primárním předmětem zápletky, ale docela hodně se tam řeší.

Takže buď tak hodnej, navlíkni si pytel na hlavu a zalez si někam do svýho oblíbenýho bambusovýho houští, a než zase vyplkneš nějakou další fabulaci spočívající ve tvrzení "myslím", o věci si nastuduj aspoň povinný minimum.
Protože co a JESTLI vůbec myslíš nikoho nezajímá, pokud jsou to nějaký tvoje bludy. Dej si záležet, aby to příště mělo aspoň nějakou podstatu. V opačným případě radši poslechni rady Oscara Wildea.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 09:06 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Drewo Ty máš taky velkej problém s chápáním textu, viď? přečti si to ještě jednou a vraž si facku, protože on napsal jenom "myslím si že je to jinak". což je, hodně slušně řečeno, akorát zvratek. stejně jako to tvoje.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 09:16

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina takže akorát zase další bláboly a argumentační fauly. rozporuješ dva pečlivě vybrané konkrétní příklady z mnoha tisíc, který jsem uvedl jako ilustraci faktu, že nejenže o nekvalitě čínské výroby vznikly případové studie, a tisíce odborných i popularizačních článků, ale DOKONCE i minimálně dvě knížky špičkového autora primárně politických thrillerů, ty scifimamlasi (u Crichtona je scifi jako Jurský Park a Kmen Andromeda zcela okrajová záležitost), a kdyby sis dal aspoň náznak práce s vyhledáním relevantrních informací, tak bys to nikdy nemohl napsat, protože zcela úmyslně kompletně zamlčuješ existenci všeho ostatního, co o tom bylo napsáno a natočeno.

A navíc je zcela nepravdivé tvoje tvrzení, že se byznys změnil a že Čína kvalitu dramaticky zvedla. Protože na výběr ze spektra poměru mezi cenou a kvalitou dávají pořád (a když si to nepohlídáš, dají ti kvalitu tak shitovou, že se nestačíš divit.

Ne, svoje tvrzení jsi od nich nebral, protože to bys je uvedl rovnou. Tys prostě vyzvracel jenom "já myslím, tedy jsem" a teď to zkoušíš zachránit tím, že sis našel nějaká jména ve vyhledávači. Tahle hovna by sis nežral ani ty sám. Jseš buď trotl, nebo zoufale línej, nebo spíš oboje dohromady.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:33

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Drewo I kdybych nebyl, ve srovnání s vámi dvěma je mozkovým titánem i úlomek betonovýho obrobníku. Co tam máš dál?

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:34 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Zasek se ti gramec, stejně jako minule. A slaměnýho panáka, stejně jako minule. Co tam máš dál? Nic, jen ty svý bláboly a fabulace.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Stejně jako minuile tu taháš slaměnýho panáka, už jseš s tím vyloženě trapnej. Ty jsi napsal jenom "já myslím", NIC VÍC. Stejně jako jsi nenapsal, co přesně by ti tví autoři na to téma měli kde napsat. Hledat to nebudu, ale klidně se vsadím, že na to téma nenapsali nikdy nic, protože kdyby jo, tak bys to uvedl jako protiargument. Tys nanapsal doslova vůbec nic, protože NIC NEMÁŠ. Vystupuješ jako školkáč, tak jdi mezi svý.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Další zcela typickej slaměnej panák. Co tam máš dál? Další slaměný panáky.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
10. 6. 2026 12:41

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Ta "změna" nepřišla s přelomem století. Ona nepřišla fakticky vůbec nikdy, protože během celý historie obchodovali přesně takle. CO už uměli, dodali ve kvalitě na kterou si zákazník dohlídnul, nebo ve kvalitě která jim prošla. Co ještě neuměli, to se velmi rychle naučili.
Na jejich straně k žádný změně nedošlo.
Naopak, na straně západu došlo k tomu, že si toho před cca 25 lety poprvé někdo konečně ráčil všimnout.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
9. 6. 2026 20:09 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Zase tenhle pacoš. Nezajímá mě, co si myslíš. Tím spíš, když je to naprostá vepřovina.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
9. 6. 2026 20:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@CNNX Tak hlavně jestli při kupování lupenů na filmy, která považuješ za nezávadný, nezapomínáš pravou ruku ve výši ramene...

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
9. 6. 2026 20:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@CNNX Tak to ti budu muset položit kontrolní otázku: viděls Hanebný parchanty?
A vsadím se, že naprosto neuhodneš, proč se ptám.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
9. 6. 2026 07:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Sakra, teď z hlavy nedostanu otázky, jestli u Thermopyl skutečně na straně Peršanů bojovali skalní trollové, jestli měl Xerxes piercing jen v bradavkách nebo i v žaludu, a hlavně k čemu měli ve Spartě na hlavním nádvoří tu gigantickou studnu bez rantlu a jestli je bavilo pořád čuchat smrad hnijících mrtvol co tam furt házeli.

Odyssea je MYTICKEJ EPOS, nikoli historickej zápis. Pokud ji zahraje dobře a věrohodně, je úplně jedno jestli bude Helenu hrát černoška nebo chobotnice kroužkovaná.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
9. 6. 2026 07:11

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina U Číny to vždycky bylo o tom, že kdo chtěl kvalitu, musel si ji pohlídat a zaplatit. Oni kvalitní věci uměli vždycky, jen o to většinu času západní trh nestál.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
9. 6. 2026 07:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Bertram Vždycky je možnost, že to koupí někdo, kdo to nutně potřebuje a cena v takovém případě přestává hrát při rozhodování významnou roli. Ale to je samozřejmě minuskulní podíl prodejů.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
8. 6. 2026 17:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@cztajtrlik tady to navíc ani žádnej analytik nebyl. “lokální manažer Lexaru (tedy výrobce) pro Austrálii”, tedy hned dvojmo zainteresován na tom, aby se zásoby prodaly.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
8. 6. 2026 07:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Tomáš Štěrba Nokia se mohla pustit do segmentu herních handheldů a konkurovat Nintendu. To má sice skvělý hry, ale naprosto prasečí obchodní a licenční politiku.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
8. 6. 2026 07:44 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ve kterým že vesmíru ekonomika funguje TAKHLE?

Protože pokud mám nakoupeno za LEVNO, tak před zdražením přece NEBUDU vyprodávat, abych pak musel doplňovat za dvojnásobek. Naopak! Počkám, abych prodal s maximálním (asi tak čtyřnásobným nebo dokonce vyšším) ziskem.
Zato pokud očekávám zlevnění, začnu strašit zdražením, abych ty za dosud draho nakoupený zásoby PRODAL než to bouchne, a nakoupil PO ZLEVNĚNÍ.

Ekonomika pro první semestr prvního ročníku VŠ technického směru, na obchodní akademii pro první pololetí druhého ročníku.

Daleko pravděpodobnější je, že soudruh gospodin Lexaru zjistil, že kvůli nedostatku elektriky a vody většina světa přestala povolovat stavbu novejch datacenter, takže ceny půjdou dolů, protože výroba jede na plný pecky, protože si nespočítali, kolik jich je reálně potřeba. A došlo mu, že budou mít obrovskej převis zásob, protože průmysl nebude mít důvod to kupovat a maloobchod to ne že saturuje, ale přímo přeplní k prasknutí a ceny zkolabujou na zlomek těch z minulýho pololetí.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
8. 6. 2026 07:37 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@czechsneak Vizuálně na svoji dobu převratný (no, to jsem HODNĚ přehnal, na 2001 to nemá ani omylem), ale jinak příšerně patetický a infantilní.

A vyloženě dobrej vtip je, jak do omezenců někomu nadává mamlas, kterej nepřipouští jinej názor, než je jeho vlezdoprdelkovství. Vyhledej odbornou pomoc, než se ti ta kognitivní dissonance přehoupne do mnohočetného rozštěpu osobnosti nebo dokonce paranoidní schizofrenie a někoho zabiješ.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
7. 6. 2026 16:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jiří M Šlo mi spíš o použití pro SIGINT na území nepřítele, resp ve špionáži u operativců nasazených na cizí území. Tam se může relativně okamžitá "skartace" bez použití trhavin hodit.

Pokusu o reverzní inženýrství lze do značné míry zabránít detekcí pokusů o ovlivnění zařízení, tzn. zejména detekcí výkonného chlazení a vniknutí do pouzdra. Tam by to mělo jít udělat tak, abys neměl čas to zmrazit.

Ale je mi jasný, že pokud je to validní použití, už na to někdo "příslušnej" dávno přišel :-)

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
5. 6. 2026 08:07 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@ivan hrabec Na druhou stranu zároveň říká, že už ty svoje rádoby ufoscifi průjmy točit nebude, což je aspoň za mě dobrá zpráva.
Protože když se člověk koukne na jeho sci-fi (a "sci-fi") filmografii, tak Blízká setkání jsou hrozná s#ačka a nejde na to koukat, ET je jeho vzpomínka na imaginárního kamaráda z dětství (a je to vyloženě pohádka pro děti), a za něco stojí akorát Jurský Park (předloha Michael Crichton, a knížka je o mnoho levelů LEPŠÍ), A.I. (předloha Brian Aldiss), Minority Report (předloha Philip K. Dick, autor předlohy Blade Runnera, tedy "Sní androidi o elektronických ovečkách?", a povídková předloha je OPĚT o dost lepší), a Ready Player One (předloha Ernest Cline, a předloha je opět PODSTATNĚ lepší než film).

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
5. 6. 2026 07:53 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@simiksimik Přesněji: pokud pustíš proud do zátěže (což i paměťové čipy jsou), není to zkrat. V tomhle případě jde o výboj nebo spíš impuls.

Každopádně to znamená, že pro případ že bych měl možnost tohle SSDčko štípnout, potřebuju s sebou pořád nosit plechovou krabičku od Barclaysek. Vzhledem k tomu, že standardní životnost SMS v mobilní síti je 72 hodin a maximálně 7 dní (v síti kde to operátor umožňuje prodloužit, protože protokol delší životnost zkrátka neumožňuje), to stačí v ní nechat řekněme měsíc, nebo to z ní vyndat v místnosti s buď stíněným manipulačním kontejnerem nebo rušičkou mobilních sítí. Nic co by se nedalo spíchnout i doma za max pár desítek tisíc. Vzhledem k tomu, co za data v tom nejspíš bude, se to i tak vyplatí a bude záležet jen na tom, jestli majitel šifroval a eventuálně jak.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
4. 6. 2026 07:16 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Ty jseš fakt pacient. Nejenže si neuvědomuješ cos psal, ale ani si to po sobě evidentně nedokážeš přečíst. Tak já ti to napíšu ještě jednou. Schválně píšu pomalu a ty pomalu čti.
OPAKOVANĚ jsi vyvracel věci, který jsem nikdy netvrdil, přestože jsi na to byl OPAKOVANĚ upozorněn. Klasickej slaměnej panák.
Jestli nechápeš text, je to TVŮJ problém a já ti ho řešit nebudu.
Jestli máš obsesivní potřebu si tady dál něco psát, be my guest, ale já už na tebe nebudu mařit byť jedinou další sekundu. Klidně to můžeš psát do /dev/nul. A ne, nebudu se obtěžovat to ani číst.
A nezapomeň si dát další palce nahoru, určitě ti to udělá dobře.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
4. 6. 2026 07:12

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Fox_25 Možná to k něčemu může být, když se ladí topologie spojů, aby negenerovaly rušení. Jenže na to jsou ověřené metodiky, které to řeší dávno, a běžně používaný SW už roky umí právě tyhle věci ošéfovat.
Navíc je evidentní, že to umí jen jednu vrstvu, takže pro elektroniku s nějakou rozumnou mírou miniaturizace, kde se běžně používají 6- i vícevrstvé desky, to teď úplně nevypadá jako přínos.

Dokážu si to představit jako školní pomůcku, ale tam nebude dávat smysl cena.

Dokázal bych si představit to použít v zařízení podléhajícím utajení, kde je požadována odolnost proti reverznímu inženýrství, tzn. při zapnutí se propojení desky vytvoří a po vypnutí zanikne, otevření nebo i jen provrtání pouzdra způsobí ztrátu napájení, a při splnění určených kritérií dojde k vymazání paměti, obsahující program pro inicializaci spojů a tím efektivně zařízení spáchá sebevraždu. Samozřejmě v kombinaci se zákaznickými obvody nebo ještě líp s FPGA, jejichž firmware se taky nahrává při zapnutí, a samodestrukce vymaže i úložiště firmwaru. Ale je o dost těžší představit si zařízení, kde by to bylo potřeba. Taková zařízení se moc často nenechávají jen tak někde válet na území nepřítele, ani se nepůjčují nespolehlivým osobám a organizacím.

Marek Staněk
Marek Staněk
Level 30 Level 30
3. 6. 2026 07:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Josef Faina Tak tohle nezapomeň ukázat svýmu psychiatrovi, bude radostí bez sebe a udělá na tobě kariéru. Na tebe už budu reagovat maximálně tak, že ti vždycky připomenu, že jakákoli interakce s tebou je ztráta času. Pozdravuj doma a vyřiď jim, že je lituju.

Reklama
Reklama